proszę o przetłumaczenie;)

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Siedzialam na kanapie.poszlam do kuchni i zrobiłam sobie kawę.Zjadlam kolację.wyszlam z domu.spotkalam Olę, która jadla lody.opowiadala mi o Pablo Ruiz Picasso.
Nie była to ciekawa historia.Wrociłam do domu spakowalam plecak. Ubrałam się w gruba kurtke.samolot mialam o 10:15.jechalam szybko taksowką.widzialam piekne wysokie budynki, które swiecily kolorowymi lampkami.zasnelam.obudzilam się w swoim łozku


bardzo proszę..z gory DZIEKUJE!!!;p
PS
to ze zdania sa jakies powyrywane z kontekstu nie szkodzi..chodzi mi tylko o 3 czasy(perfecto, imperfecto, indefinido)
MOZE BYC POZMIENIANE
No ale może trochę się wysil jednak? Ja chętnie sprawdzę co urodziłaś :)
Estaba sentada en el sofa.Fui a la cocina y me hize un cafe.Comi la cena.Sali de la casa.Encontre a Ola que estaba comiendo helado.Me contaba de Pablo Ruiz Picasso.No fue una historia interesane.Llege a la casa.Mete las cosas en al mochila.Me puse una chaqueta.El avion salia a la 10:15.Iba rapidamente en taxi.
Estaba visto los grandes edificios.......,me dormi,me desperte en mi cama

Nie wiem chyba jest dobrze,jak ktos widzi błedy to niech poprawi:)
Estaba sentada en el sofa. Fui a la cocina y me hice un café. Comí la
>cena. Salí de casa. Encontré a Ola que estaba comiendo UN helado. Me
>contaba de Pablo Ruiz Picasso. No fue una historia interesante. Llegué a
> casa. Metí las cosas en LA mochila. Me puse una chaqueta. El avión
>salía a la 10:15. Iba DE PRISA en UN taxi.
>VEÍA UNOS edificios GRANDES......., me dormí, me desperté en mi
>cama.

 »

Pomoc językowa