Opis szkoly

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Witam :) jestesm początkujacym w nauce jezyka hiszpanskiego. Musze napisac do szkole zadania na temat dowolnej szkole .... Proszo o pomoc!! Moze ktos ma juz gotowe napisane zadania ...
Na temat dowolnej SZKOŁY.

Jak tak będziesz do sprawy podchodzić to zostaniesz początkującym na zawsze :)
Napisz jak potrafisz, wklej na forum, ktoś Ci poprawi błędy.
Aga,no gdzies Ty sie podziewala!!??:)
Spoko, jak trzeba wygłosić formułkę to Aga się zaraz znajdzie ;))
A wakacje sobie zrobiłam od internetu i nie tylko :) Z tego co widzę (po przejrzeniu postów z majowego weekendu) wiele nie straciłam, powiedziałabym, że nawet chyba zyskałam :)
No to fajnie, że się znalazłaś ;) Ja się jeszcze nieco martwię o mojego forumowego brata, tzn. banana, bo dawno się nie odzywał ;]
Mi to Acerka brakuje na foro, czyżby zarzucił naukę hiszpańskiego??
Fakt, tu go brakuje, ale z innych źródeł wiem, że żyje i co jakiś czas zapewnia, że właśnie się bierze za hiszpański ;]
Ale zapewne wywołany wilk z lasu niebawem sam się tu odezwie ;)
Agniecha110,powitac,powitac,nie mial kto formulki pisac :-)))A nie chcielismy Ci odbierac tego co Twoje.
no nie wiem, byla tu burza niezla:))))niektorym chyba nadmiar czasu zle robi i stad te spiecia, to nawet w psychologii ma swoja nazwe, kiedy czlowiek ma za duzo czasu i musi spedzac goz rodzina i reaguje agresja;)
no nic, w kazdym razie powitac, bo i Antares sie pojawila i Jose, tylko acerka nie ma ciagle, pozdrowionka dla niego jak ktos ma znim kontakt
Melduję posłusznie, że obecna! :) Ostatnio strasznie zajęta i rzadko na forum (znowu).
Jose - spokojnie, Aga działa tak sugestywnie, że nawet jak znika to inni z automatu wygłaszają tę formułkę za nią :) ;P
tee, a może chociaż być to po polsku napisał, co?
Eee tam, po co? Ciesz się, że nie musisz tego za niego do szkoły zanieść i przeczytać ;)
heyo, heyo! żyję, żyję póki co... ledwo ledwo, ale jeszcze ciągnę.
tak jak ciocia Antares rzadko na foro mogę być, gdyż doba dla mnie to za mało.
w ogóle ostatnio się odizolowałem od wszystkiego na rzecz nauki, a hiszpański słabo na razie... ehh... Dzięki, że za mną tęsknicie hyhyhy :P a gdzież to wujaszek infuś ? znudziło mu się już? czy ma jakiś nowy nick? no i gdzie chiquita? no nic, pozdro dla wszystkich i uściski dla mamci :D;*
no to ciesze sie, ze zyjesz, a tu sporo zmian, ale duzo by opowiadac...;)
im więcej tu zaglądam tym bardziej nie poznaję co jest grane... ;]
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia