Rozmowy przez internet

Temat przeniesiony do archwium.
31-48 z 48
| następna
mateuszu, trzeba się nauczyć rozróżniać żarty na poziomie od żartów kretyńskich. Tu masz 2 przykłady żartu kretyńskiego:

http://www.wloski.ang.pl/kochani_pomozcie_przetlumaczyc_35536.html
http://www.wloski.ang.pl/Kurnik_P_35522.html
;)
nie pierwszy i chyba nie ostatni...zartuje...nie smieje sie...smiejesz sie Ty Mateuszu, ale nie bede cytowac Twojego hehehe z poprzedniego postu, zeby nikogo nie urazic ;)
prawde mowiac to ciekawa jestem co jest powodem Twojego zastanawiania sie akurat nad tymi postami ? :)) glupota czy zarty?
jesli cenisz sobie inteligencje,wiedze i powazne do niej podejscie, to logiczne jest, ze tepic bedziesz cos, co jest na jej skrajnym biegunie. A tak w ogole to odrobine wiecej luzu Mateuszu, bo wpadniesz we wlasne sidla, czyli sie bedziesz smial z czegos co Cie razi, a to juz trudno zrozumiec...
brawo veo, w koncu chyba ci szare komorki ruszyly...
A interesuje się tymi postami bo są akurat na wierzchu. Przypadek, a nie głupota ani żarty.

A uważasz, że jeśli bronię Veo to jestem głupi????
Rozwiń tę myśl, bo je nie użyłem wobec Ciebie żadnej obelgi, a Ty próbujesz.
Dla mnie żart gawianny jest inteligetny;)
jedna z zasad netetykiety mówi:
Należy być wyrozumiały dla innych. Każdy kiedyś stawiał swoje pierwsze kroki w Internecie. Jeśli ktoś uważa, że należy zwrócić komuś uwagę - należy to zrobić w liście prywatnym, jest to znacznie rozsądniejsze niż próba publicznego napiętnowania początkującego użytkownika.
mateuszu, czy według ciebie Veo jest początkującą użytkowniczką forum?
jeszcze raz Mateuszu...wyluzuj! :))) nie uwazam, ze broniac Veo jestes glupi...to jakas zupelnie niepotrzebna nadimpretacja...zupelnie niepotrzebna...zastanawiam sie, co Cie do tego sklonilo...czyjas, delikatnie mowiac, glupota czy moje zarty? Nie skupialabym sie na Twoim miejscu tak smiertelnie powaznie na tak zupelnie niepowaznych rzeczach... Potraktuj to moze jak zabawe...do tej zabawy Veo wysyla zaproszenia dla wszystkich...to forum publiczne :) jesli zaproszenie Veo Cie nie interesuje, po prostu sie z nami nie baw
nie wiem, być może.
nie jest.pisała tu pod innym nickiem
No OK. Nie zrozumiałem zbyt dobrze tego postu z głupotą i myslałem, ze sie odnosi do mnie. Ale juz kapuję.

Ale tak na prawdę to najmniej mi chodzi te żarty, tylko o trochę inną sprawę z innego tematu. Nie chce tego tu rozdrapywać. Ale jak chcesz pogadać o tym, bo chyba jednak się trochę niezrozumieliśmy, to może przem maila.

[email]
Przepraszam , że wcinam się w ten temat ale czy ktoś tam gdzie jest "Nauka" może mi poprawić błędy w moim wypracowaniu? nazywa się mój dom i pokój. Bardzo proszę
mateusz, poczytaj z uwagą sobie fiolet i następnie porównaj z forum hiszpańskim. Mogę Cię zapewnić ze na forum hiszpańskim jest dużo inteligentnych osób .Pozdrawiam
Mateuszu, z racji tego, ze jestes nowy na tym forum, o wielu rzeczach po prostu nie masz pojecia, kilka osob wyrazilo swoje opinie, Ty dalej swoje a przeciez nie jestesmy w przedszkolu, zeby sobie takie glupotki wyjasniac bez konca i ciagnac temat w nieskonczonosc :))
...maile wymieniam z przyjaciolmi jedynie i tylko dla nich moj mail jest dostepny i szczerze powiedziawszy na tym poscie kocze rozmowe z Toba traktujaca jakis wyimaginowany problem z uporem godnym lepszej sprawy, ale nie odbieraj tego osobiscie i nie bierz sobie do serca, po prostu to zaczyna byc dziecinne a ja za stara jestem na jakies wyjasniania sobie co, kto, komu i dlaczego ...
Dobra to kończymy.
Tak ciągnąłem, bo nie lubie niedomówień ale przyznam, że mi ta rozmowa tez trochę nie w smak.
czlowiek sie grzecznie zapytał a tu taka dyskusja
ja polecam nowo powstałą stronę www.difriends.com :)
Cytat: Veo
czlowiek sie grzecznie zapytał a tu taka dyskusja

@Veo, przeczytaj te 3 adresy na głos. Co wychodzi? :) Przed odpowiedzią zastanów się, co miał na myśli autor poprzedniego posta. Poza tym - tematy o czatach już były. Używaj wyszukiwarki.
Temat przeniesiony do archwium.
31-48 z 48
| następna