nie zdałam DELE

Temat przeniesiony do archwium.
Zabrakło mi pół punktu z vocabulario żeby zaliczyć Intermedio. PÓŁ PUNKTU!! jestem załamana :( ;( a byłam taka pewna. Za to ustny, gdzie byłam bardzo zestresowana dostałam 27,5. Czy ktoś inny też oblał?
Przykro mi bardzo.. Ja nie oblalam, bo jeszcze w ogole go nie zdawalam, ale wlasnie mam zamiar przymierzyc sie w listopadzie i coraz bardziej sie boje.. nie wiem,czy dam rade.. nie martw sie,na pewno zdasz nastepnym razem!!!A na Intermedioo swiat sie nie konczy!!Glowa do gory!!
Kazdy egzamin niesie za soba ryzyko niepowodzenia...nawet jesli sie super przygotujesz to mozesz miec gorszy dzien , chwiela nieuwagi...wazne zeby nie zalamalo cie te i nie zniechecilo do dalszej nauki tego pieknego jezyka. Choc kazda porazka jest przykra i szkoda stresu no i pieniedzy (wszystkie te egzaminy jezykowe sa dosc drogie ). Szczegolnie jak cel jest tak blizki pol punktu!!! to boli ale tez potwierdz, ze duzo juz umiesz...i nastepnym razem na pewno sie uda!! Masz juz teraz doswiadczenie w zdawaniu tego egzaminu!!! Trzymaj sie mocno i nie warto sie zamartwiac.
Ja często tak mam, wszak nie na egzaminach, bo jeszcze takowych nie zdawalam, ale w szkole;p Szczegolnie na geografii, gdzie przewaznie 0.25 punktu mi brakuje do lepszej oceny... Poza tym to, ze nie zdałas nie swiadczy, ze nie znasz jezyka na poziomie intermedio! Czesto jest tak, ze na waznych sprawdzianach dopadaja nas nerwy i w normalnych warunkach napisalibysmy spr. duzo lepiej. Ja no. na ostatnim sprku z hiszpanskiego stracilam piekniuchny punkt za czyste gapiostwo. Bylo proste zdanie, mielismy uzupelnic czasownik w imperativo. W 1. czesci zdania przed czasownikiem: 'no', w 2. przed kolejnym czasownikiem juz nie. I co ja inteligentnie zrobilam? Dalam negativo w obydwoch... A zapewniam, ze imperativo umiem;)
Dzięki za ciepłe słowa :) Zabolało tym bardziej, że jeszcze nigdy nie oblałąm egzminu a właśnie studia skończyłąm, dwa certyfikaty z angielskiego eż zdałąm bez problemu. A język znam i wiem o tym. Dlatego tak bardzo jestem zawiedzona. Jeszcze raz dziękuję za dobre słowa :)
Przepraszam za błędy ale jestem już dzisiaj zmęczona i przepracowana.
Uszy do gory!!!!!! ;)))) Jestem z Toba !!!!! Nie dostalam sie na anglistyke za1 razem, to byl szok, z ktorego otrzasalam sie przez caly rok, teraz jestem juz na 4 roku anglistyki UL i probuje sobie udawadniac kazdego fnia ze jestem coraz lepsza, frncuskiego ucze sie juz od 8 lat (poziom DELF A5/A6) a hiszpanski dopiero zaczynam :))). Ale grunt zeby sie NIE PODDAWAC!!!!! Udowodnic innym a co wazniejsze sobie ze jest sie najlepszym !!!!! Trzymaj sie cieplo i nie przejmuj !!!!
Aga
***Naomi: nawet mnie przy okazji podniosłaś na duchu tymi słowami :)
...mimo, że nie oblałam na razie żadnego egzaminu...
ale za to ile zabuliła na prożno.
tak to jest, jak sie nie uczy wystarczająco
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Egzaminy

 »

Pomoc językowa