DELE SUPERIOR WYNKI Z LIS 2009

Temat przeniesiony do archwium.
wyniki z listopada 2009
w poniedzialek (8 luty 2010) zalogowalam sie na strone cervantesa i widzialam swoje wyniki-zdalam Dele Superior. Wchodze dzis(sama nie wiem po co) i wynikow brak. Czy ktos moze mi wyjasnic o co kaman?
Gracinas
no właśnie ja też mam ten problem:/ tylko że mi moje wyniki wydawały się mało prawdopodobne.. myślicie że mogli się pomylić i dlatego wyniki zniknęły?
ja mialam tak ze w gramatica/vocabulario przez caly czas wydawalo mi sie ze braknie mi doslownie 1,5 pkt aby zdac. Otworzylam wyniki w poniedzialek i mialam idealnie 14pkt(tyle co wymagaja z tego bloku). Zrobilam Prt Sc i mam dowod jak cos..Ale mam nadzieje ze nie bede musiala go uzyc i po prostu maja jakies problemy z systemem-badz te jest tak ze mozesz sie zalogowac tylko raz.
Jesli okaze sie ze nie zdalam to zrobie im taki syf z skrzynki mailowej ze beda prosili o spam..(:
chcialabym jeszcze sie ciebie spytac co to znaczy ze twoje wyniki byly nieprawdopodobne? ze wydawalo ci sie przez caly czas ze zdales/as a tu dupa czy wprost przeciwnie? przepraszam ze mecze(:
:) byłam pewna że nie zdam, a tu pięknie 75 %.. logowałam się z 10 razy bo nie mogłam uwierzyć że zdalam:P mam jeszcze nadzieję,że może wyniki byly prawdziwe:) no ale zobaczymy:)
gdzie zdawalas? ja w krk. I hmm sama nie wierze bo pisalam wszystkie odpowiedzi na kartce-a potem zobaczylam w domu z gramatyki ze jednak mam o 2-3bledy za duzo. Wiec hmm to bedzie na prawde dziwne. Z czego ci najgorzej poszlo? Mi oddjela kobieta z ustnego 9 pkt! sama nie wiem za co..A sluchanie/pisanie to mam prawie maxa. Gramatyke byla w tym roku na prawde trudna!
ja byłam pewna że ustny zawaliłam bo posżło mi tragicznie, a tu 22 pkt..a z reszty to nie mialam pojecia bo nie sprawdzalam odpowiedzi..no nic, poczekamy zobaczymy.
a zdawalam w warszaie;]
czy może mi ktoś powiedzieć jaki jest codigo de inscripcion dla :
dele b2
listopad 2009
warszawa
instytut cernantesa

zgubiłem swój a chce sprawdzić wyniki, myślę że reszte cyfr trafie metodą prób i błędów
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Brak wkładu własnego