Emanuel Ortega

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 68
widze za ja tu mam "najszybszy" zaskok, bylabym wdzieczna gdybys mi przeslal ktorakolwiek piosenke na [email] (chetnie pogadam na [gg] ) odezwij sie jak chcesz jak nie to nie, trudno
to mi przeslij tw piosenke an konto [email]
dzieki
sorka ze mnie ciagle nie ma ale ja naprawde nie mam czasu
noi jestem a tu nic nikt nie pisal mam nowe pioseneczki Mamita itd itd

Dawid
proszę Cie o przesłanie na maila tej piosenki bo jets thebeściskowa:)
Ta stronka co podales gdzie mozna posluchac kawalkow nie wchodzi mi kopiuje caly adres i lipa moze to moj komp jest zryty ja juz nie wiem zapodaj jakies stronki Ortegi jeszcze to sobie poczytam, a najlepiej żeby móc posluchac. ;)
Ta stronka co podales gdzie mozna posluchac kawalkow nie wchodzi mi kopiuje caly adres i lipa moze to moj komp jest zryty ja juz nie wiem zapodaj jakies stronki Ortegi jeszcze to sobie poczytam, a najlepiej żeby móc posluchac. ;)
sprawdzalem ta stronke i mi nie nie idzie nie wiem dlaczego postaram sie poszukac nowej ale nie mam teraz czasu zbytnio
Pozdro wszystkim
Dawid
Cze Olka słuchaj napisz do mnie bo ja zgubiłem twój adres e-mail.
Dawid B. (nie chce mi sie logować)
Siemka:)powiedzcie mi jak skonczył sie ten serial??ostatnio odcinek oczywiscie widziałam ale nie zrozumialam go do konca:Dumarla celeste w koncu czy nie??odpiszcie mi an meila [email] pozdrówka dla wszystkich:D
jak bedziesz mial piosenke emanuela ortegi a donde de was przeslij plissssssssss
Jeżeli tak myślisz to znaczy ze jestes tu tylko po to zeby zasiac ziarnko klotni!!! a inni nie maja na to ochoty!! zazdroscisz mu i tylee......jestes beznadziejny!!!!!
Hejka jestem tu nowa i bardzo lubie Manu... Nie wiem jak moge sie z toba skontaktowac i ile masz lat to moze mamy wspolny temat!!!!
Siemka!!! Jestem tu nowa...bardzo lubie Manu i dlatego do ciebie pisze!!!Nie wiem jak sie z toba skontaktowac i ile masz lat ale moze jak podam ci do siebie gg to sie odezwiesz..... czekam z niecierpliwoscia papap:*
moje [gg]
hej ja mam a donde de was jak chcesz moge ci przeslac pisz na mejla [email]
cześć Wam
widze że tu jakieś nowe wpisy...
już długo nie patrzyłem bo nic nie było... wieczne
Jeżeli ktoś chce piosenki to pisać digame(małpa)wp(kropka)pl
SORKI JEŻELI KOMUŚ NIE WYSŁAŁEM ALE POCZTE SPRAWDZAM PRAWIE CODZIENNIE WIĘC JAK MAM CZAS TO WYSYŁAM a na forum to żadko jestem żeby no wiem... wiecie... czasu nie mam...
sorki jeszce raz
pozdro
Dawid
hej mogłabym prosic o wszystkie piosenki Emanuela Ortegi mój mail [email]
DAWID prosze cie wyslij mi ta piosenke(oczywiscie jak masz),co leciala zawsze na koniec filmu!!!BARDZO PROSZE
moj adres: [email]
Prosze wyślij mi tą piosenkę która jest na początku tego SUPER filmu
hola =0D Dawidzie B. jak możesz to przyślij mi pioseneczki naszego ulubionego Emmanuela O. które masz na : [email] z góry muchas gracias
hola david que tal?
czy masz melodie (albo adres strony z ktorej moge sobie ja sciagnac) ktora Santaigo (e.Ortega) grał na fortepianie , kiedy przypominla sobie matke. Te sama melodi gral w szkole , gdy Celeste tanczyła sama w salce. to bardzo piekna melodia, nigdzie nie moge jej znalezc, prosze odpisz pozdrawiam i z gory dziekuje
Jak byś napisała jakie mniej więcej były słowa tej piosenki to może ja bym mogła Ci ją przesłać.rnrnSalu2
Hola Aniu
dziekuje ze w ogole odpisalas, to nie byla piosenka, tylko sama melodia, w pierwszych 30 (tak mi sie wydaje) odcinkach, mam nadzieje ze wiesz o co mi chodzi pozdrawiam cieplutko
a mógłbyś mi je przesłać ?
adres [email]
Siemka...:)) Mam prośbe czy prześlesz mi na maila piosenkę Emanuela Ortegi..???? Mój e-mail to [email]
To gdzie mam pobrać tą piosenkę...???? bo ja nie wiem gdzie!!!! Mój e-mail to [email]
Witam. Bardzo interesuje mnie ta piosenka. Jezeli mozesz przeslij mi ja na adres [email] z gory bardzo dziekuje i czekam,
to ja poprosze [email]
jak masz jeszcze tą pisenke z tego wspanialego serialu to ja poprosze :) rnwyslij na [email] ... z góry dzieki :* pozdrawiam ...
eejjj jak sie w koncu skonczyl ten film?? oczywiście "Młodzieńcza Miłość" seleste zmarła czy nie?? bo nie wiem:( prosze odpisz a mój meil to [email] plisssssssssss czekam
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 68

« 

Szkoły językowe