Hiszpańska muzyka punkowa

Temat przeniesiony do archwium.
Chciałabym posłuchać jakiegoś fajnego zespołu, który śpiewa po hiszpańsku :) uwielbiam
muzykę punkową, może znacie jakiś dobry punkowy zespół, który wykonuje swe utwory w tym pieknym języku?
Co prawda to bardziej ska, ale elementy punka rowniez tam znajdziesz - SKA-P, juz nieistniejaca kapela, ktora wydala zdaje sie 6 albumow, polecam.
Dziękuje za odpowiedź ale jak dla mnie SKA-P jest okropne. Te pioseneczki przypominają disco-polo w najczytszej formie a qwokalista śpiewa pedalskim głosikiem... Coś jak Tokio Hotel po hiszpańsku... Przepraszam wszystkich fanów ale ja naprawdę nie moge znieść tego zespołu, to tylko moje zdanie.
La Merma - :] taki sobie garażowy zespół :P
Tokio Motel xD ale Espana ma cos duzo lepszego - EL CANTO DEL LOCO, LA VELA PUERCA I ATAQUE 77 bo TH to niezbyt punk wieeeesz? ;P to co napisalam to taki californijski po hiszpansku,ale genialne ;)
WIEM bo napisałam właśnie, że te pedalskie SKA-P którego nieznoszę jest jak ten jebany Tokio Hotel więc naucz się czytać zanim się wypowiesz!!!!!!
Ja polecam DOBLE FUERZA, RICKY ESPINOSA i CPM 22.
A ja polecam Boikot, naprawde dobra hiszpańska kapelka punk/ska :)

Hmm...jeśli nie podoba Ci się Ska-p, to Skalariak tym bardziej Ci się nie spodoba...ale jeśli ktoś interesuje się muzyką ska - pewnie spodoba mu się i ta kapelka:)

http://www.rockmusic.org/
Cześć!!
Polecam Eskorbuto i Siniestro Total.
Paulux-El Ultimo de Su Generacion
Piperrak , kortatu , boikot.pozdro
Co do muzy punkowej to też polecam MCD, La Polla Records, Cicatriz, Sociedad Alkoholica, Vomito. Disidencia, Marea, Molotov tez mają fajne kawałki, tylko, że oni grają bardizej rock a niektóre piosenki Molotova przypominają hip-hop.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe

 »

Studia językowe