wszystko o hiszpani

Temat przeniesiony do archwium.
potrzebuje wszystkich ciekawych ksiazek i przewodnikow o Hiszpanii jesli ktos zna jakies prosze o informacje. pisze prace licencjacka o Hiszpanii a zwlaszcza o kuchni hisz a nie moe sie do tego zabrac bo malo mam materialow. jesli cos wiecie piszcie
z gory Dziekuje
moj mail [email]
"El libro de cocina española" Joan Perucho, Néstor Luján Fernández - przepisy, historia hiszpańskiej sztuki kulinarnej, tradycje, gastronomia. Jest na emuli w pdf (Antares, błagam, nie komentuj ostatniego zdania :D:D:D)
Dzieki za odpowiedz(mam nadzieje ze nie bedzie w jezyku hiszpanskim:)
Oj, no to Cię muszę rozczarować. Jest po hiszpańsku.
Agniecha, obiecuję, że nie będę :x
:D :D :P
w takim razie może cię zainteresuje takie małe badziewie: "co i jak jeść w hiszpanii" wydawnictwa Langenscheidt?? (dobra - wiem, że nie :P choć szczerze mówiąc książeczka nie jest taka zła :])
oj wiesz napewno mnie zainteresuje, zbieram wszystko bo musze jakos zaczac pisac ta prace a bez materialow to jest ciezko, narazie korzystam tylko z neta
dzieki poszukam
no niestety o przepisach nie bede pisac:P choddzi mi bardziej o historie kuchni, zwyczaje żywieniowe, produkty no i rejony kulinarne Hiszpanii jest tego naprawde dużo!
ja pisze magisterke o flamenco, cięzko było namówić moja promotor na ten temat ale jest...przewodnik Pascala polecam.
Nie, no przewodnik Pascala jako bibliografia do pracy licencjackiej to lekkie przegięcie. To tak jakbym ja pisał swoją pracę inżynierską w oparciu o "Lubię Majsterkować" Adama Słodowego.
przewodnik Pascala polecam ogólnie ,nie do pracy..chociaz pojedyncza informacje można znaleźć...Pozdrawiam
chcociaż po zastanowieniu w mojej bibliografii jak najbardziej będzie ta pozycja i obok szergu innych:)
Wszystko zależy od kierunku studiów, uczelni i promotora. Na technicznych takie publikacje są nieco "mało profesjonalne" :)
tak, pewnie tak. Na moim kierunku sadze, że jak najbardziej adekwatne. I myslę, że nie nalezy porównywac wartości przewodnika Pascala do...:)
ja studiuje turystyke wiec moj temat akurat tu pasuje a co do przewodnikow to sa uwazam najlepsze bo zawieraja najwiecej informacji, a ksiazek jako takich jeszcze nie znalazlam choc wiem ze to lekka przesada opierac prace na przewodnikach(to troche za malo:)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia