prosze o pomoc... bede wdzieczna :*

Temat przeniesiony do archwium.
pomoze mi ktos przetlumaczyc to...??


mam na imie gosia. jestem wysoka, szczupla blondynka o niebieskich oczach. mam 17 lat i mieszkam w bydgoszczy. mieszkam z rodzicami w bloku, w domu nauczyciela. moja mama jest nauczycielka a tata stolarzem. mam 1 starsza siostre, ale ona nie mieszka z nami. agnieszka wyjechala 2 lata temu do londynu na studia. a ja chodze do liceum ogolnoksztalcacego w bydgoszczy. moim ulubionym przedmiotem w szkole jest biologia oraz jezyki obce, w tym hiszpanski. moim hobby jest podruzowanie. zwiedzilam juz londyn i paryz a w przyszlosci chcialabym pojechac do hiszpani i zobaczyc jak zyja prawdziwi hiszpanie. mam nadzieje ze spelni sie moje marzenie.
"moim ulubionym przedmiotem w szkole jest biologia oraz jezyki obce, w tym hiszpanski"
No to skoro tak, to zróbmy tak: spróbuj przetłumaczyć to sama, a my poprawimy Ci ewentualne błędy. W ten sposób więcej się nauczysz :)

P.S.PodrÓżowanie.
Nom własnie widzę, że hiszpański bardziej leży koleżance niż polski Humanista sie odezwał zachrypnietym głosem :( ;p
pozdr
prosze o pomoc... ja napisalam ze interesuje sie jezykami obcymi... ale czy to musi byc prawda? nie :P
jak mozecie prosze przetlumaczcie mi to...
bardzo prosze
Me llamo gosia.Soy rubia delgada y alta con ojos azules.Tengo 17 años y vivo en bygdogszcz. Vivo con mis padres en un bloque de pisos "casa de los profesores". Mi mama es una profesora y papa el carpintero. Tengo una hermana mayor pero no vive con nosotros. Agniesza salio hace dos años a universidad en Londres. Yo estoy estudiante de instituto en Bydgoszcz.Mis tareas favoritas son bilogia y lenguas extranjeras.Mi hobby(????????) es viajar.Habia visitado Londres y Paris pero en futurio quisiera tambien visitar Espana y ver como viven los espanoles.Tengo esperanza que mi suenos se cumple algun dia.


?? poprawcie mnie jak cos ;)
upstttt :( :|
zniszczyłam naszą odwieczna zasade forum TY NAPISZ MY POPRAWIMY !!!
jejciu takie mam urwanie gowy ,że chcialam odetchnac przy hiszp :P

przepraszam poprawie sie ... :(
dziekuje ci serdecznie:*:* uratowalas mi tylem muuuah POZDRO
heyo mam jeszcze jedna prosbe... mam zachecic krola i krolowa hiszpanii do przyjazdu do polski... i musze opisac jakies ciekawe miejsce ktore warto zwiedzic. ale nie bardzo wiem jak to napisac...
mam kilka zwrotow:
Me parece que es un lugar muy bonito
Vale la pena visitarlo
Se puede ver ...esto...esto
Alli podemos encontrar magnificos.....
es este parte se encuentra,.......
en este parte se encuentra....

moglby mi to ktos rozwinac?? PROSZE O POMOC... POTZREBUJE TEGO NA JUTRO :(
Czy po hiszp. liceum ogolnoksztalcace jest instituto czy inaczej.Prosze o pomoc
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia