Szybkie hiszpańskie piosenki

Temat przeniesiony do archwium.
Hello:) Mam prośbę czy moglibyście mi polecić FAJNE i szybkie hiszpańskie piosenki,do których można śmiało tańczyć! Że aż bioderka same się kręcą:) Z góry dziękują,a oto mój email

[email]
ja też proszę o jakieś cudne hiszpańskie piosenki
[email]
a Wy w obecnej dobie nie macie programów do ściągania, albo tego nie umiecie obługiwać?
to ja proszę o dobre numery na lotka!!!!!!!
No cóż, są jeszcze ludzie, dla których internet to tylko www i gg :)
Są jeszcze?

Pomyłka. Powinnaś napisać: są jeszcze ludzie, dla których internet to coś więcej niż www i gg. Na wymarciu...
Ale mi chodzi o TYTULY piosenek, i dlaczego "obrażacie" mnie? To,że chcę znać tylko tytuły piosenek,bo same je ściągnę sobie z programu,to nic złego? I NIE ograniczam się do gg ani wyszukiwarek.Jeżeli już miałyście pisać taki post,to lepiej byłoby go w ogóle nie pisać,albo 5 razy się zastanowić!
Ależ to nie o Tobie było, tylko o Martino11. Przecież Ty wyraźnie napisałaś "czy moglibyście mi polecić", jeszcze potrafimy po polskiemu czytać ze zrozumieniem :)
Mi tam się bioderka kręcą do Shakiry - "te aviso, te anuncio" i "ojos así" :D
A to przepraszam jeżeli kogoś uraziłam:))
Mnie do tańca porywa Gisselle, cała jej płyta "Contra la marea" jest świetna. Polecam też piosenkę "Dame un beso".

Jeśli komuś podobają się takie klimaty, to zachęcam też do posłuchania płyty Olgi Tañon "Una nueva mujer".

A co do samodzielnego zdobywania piosenek-ja kiedyś miałam z tym problem, bo miałam stary komputer i bardzo słaby net, i po prostu nie mogłam ściągać. Jedynym wtedy ratunkiem i źródłem latynoskiej muzyki był kolega który mi przesyłał na maila muzykę.Nie oceniajcie więc tak szybko, jeśli nie znacie czyjejś sytuacji.
ok, ale na tym forum już jest tyle postów o tym, wystarczyłoby chyba o tym poczytać?
Jak bym tu już siedziała 2 lata,to bym znała wszystkie tematy,a to że są już takie to inni nie maą prawa ich zakładać?
Wyszukiwarka powinna się oflagować :) Na jej miejscu czyłbym się nieraz totalnie zlekceważony.
A propos Shakiry to jeszcze Te Dejo Madrit ... ah ;] i LA Tortura jeśli już :D pozderki ;]
tttaaaa, a ja już dwa latka tu sobie bez przerwy siedzę, może jakieś jajo na Wielkanoc wysiedzę?:))))))
MADRID, hijo mío, pozderki:))))
jeszcze masz Natalię Oreiro, właśnie słucham Tu Veneno :P
jak ktoś może to niech prześle mi coś fajnego na [email]
polecam także piosenki Ska-P'a - cała płyta Planeta eskoria, Gian Marco- Una cancion de amor oraz Mana- Como quisiera.Z ciekawych wykonawców mogę polecić jeszcze:
David Bisbal
David Bustarmente
Melendi
Pozdrawiam i życzę miłych wrażeń
SALUDOS
Proszę was jeśli macie to prześlijcie mi piosenki Emanuela Ortegi:

Emanuel Ortega - Amantes amigos
Emanuel Ortega - Asi soy yo
Emanuel Ortega - Catalina
Emanuel Ortega - Celoso
Emanuel Ortega - Domingos sin tu amor
Emanuel Ortega - e-mail
Emanuel Ortega - El ultimo dia
Emanuel Ortega - Enamorándome otra vez
Emanuel Ortega - Es tu amor
Emanuel Ortega - Escaparme contigo
Emanuel Ortega - Felicidade
Emanuel Ortega - Hagámoslo de una vez
Emanuel Ortega - Me vas a echar de menos |
Emanuel Ortega - Mi condena
Emanuel Ortega - Ojitos Negros
Emanuel Ortega - Quiero
Emanuel Ortega - Sentirme vivo
Emanuel Ortega - Si quieres quiereme
Emanuel Ortega - Tal para cual
Emanuel Ortega - Tema de amor
Emanuel Ortega - Timidez
Emanuel Ortega - Vueltas De La Vida


Bardzo prosże jeśli ktoś ma którąś z tych piosenek to niech prześle mi na mail [email]
Kaoma-lambada stare ale jara ,Marco Antonio Solis,Mark Anthony,natalia oreiro,shakira,loona,grupo niche,gloria estefan,emanuel ortega,nawet chelo,david tavare itd....
jeszcze moze byc soraya wyszukaj se cos z tego
rostro de analia,bailando,en españa,el tempramento,vaylamos compañeros
a co to jest vaylamos?
To w dialekcie polsko-hiszpańsko-młodzieżowym.
Fito & Fitipaldis - Antes de que cuente diez
polecam bardzo El Barrio, jest rewelacyjny !!!!
Ella Me Levanto - Daddy Yankee jeszcze ta piosenka, caly czas jest to hit na dyskotekach w Madrycie :) ah huertas !!! :D:D:D
Ściaganie piosenek z internetu jest nielegalne.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa