El canto del loco

Temat przeniesiony do archwium.
No więc mam pewien problem. Od jakiegoś miesiąca próbuje znaleźć piosenke zespołu El canto del loco, niestety bezskutecznie. Mój hiszpański jest na poziomie zerowym więc moge się mylić, ale ta piosenka leci w refrenie 'tiendo' i to sie przewija przez całą piosenkę, która jest dość szybka podchodzi troche pod pop-rock. Może niewiele wam to mówi, ale może ktos akurat będzie wiedziec.
Z góry dziękuje :)
hej:) nie wiem czy ci to pomoże, ale poniżej jest link tekstów piosenek El canto del loco:

http://el-canto-del-loco.lyrics-songs.com/

przejrzyj ich słowa, może coś ci się w oczy rzuci... i może znajdziesz piosenke, o którą ci chodzi... A jak już bedziesz mieć jej tytuł łatwiej będzie ci ją potem znaleźć... :)
no własnie o to chodzi ze już większość czytałam i nic takiego nie znalazłam ;P i to jest najgorsze. ale istnieje możliwość, ze się może jakoś przesłyszałam, ale nie sądzę, bo to były jedyne dla mnie zrozumiałe słowa ;)
Tiendo?? A może tremendo hmm? Bo oni wlasnie maja piosenke o takim tytule, chociaz jak nie znalazlas w tych lyricksach to to chyba jednak nie to
dobra juz mam tą piosenkę. i tam rzeczywiście nei było tiendo hehe ;P tylko volviendo ;) ale polecam piosenke el canto del loco - la madre de jose :)
OO taaak...La madre de Jose to dobra piosenka:) hehe
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie