Prośba o wsparcie w spełnieniu marzenia!

Temat przeniesiony do archwium.
Witajcie!

Dawno nie odzywałam się na forum. W sumie nie wiem czemu, jakoś tak wyszło po prostu. Chciałabym Was poprosić o pomoc.
Zgłosiłam się do programu stypendialnego "Stypendium z Wyboru", dzięki któremu mam szansę wygrać 2000zł na realizację swojego marzenia, jakim jest intensywny kurs hiszpańskiego i zdanie egzaminu DELE Intermedio. Jednak, aby marzenie to było możliwe do spełnienia, muszę pokonać ponad 700 uczestników i znaleźć się wśród kilkudziesięciu szczęśliwców, którzy otrzymają kasę.
Poniżej podaję link do swojej aplikacji, więc jeśli nie jest Wam obojętny los hiszpanomaniaczki, takiej jak Wy, to zagłosujcie na mnie :)

http://www.stypendiumzwyboru.pl/uczestnicy/polsko-hiszpanski-temperament-66


Liczy się każdy głos, oczywiście najlepiej punktowane są te 5 gwiazdkowe. Jeśli jednak uważacie, że moja aplikacja nie zasługuje na 5, to dajcie chociaż z 3-4 :)

Na daną aplikację można zagłosować tylko raz z jednego adresu e-mail.

Skrócona instrukcja głosowania:
1. Jeśli masz konto na absolvent.pl do głosowania możesz zalogować się za pomocą maila i hasła, którego używasz na absolvent.pl
2. Jeśli nie posiadasz konta na powyższej stronie to po kliknięciu odpowiedniej ilości gwiazdek podaj swój e-mail i wymyśl hasło. Następnie zaloguj się na swoją pocztę i kliknij link aktywacyjny. Wróć na stronę mojej aplikacji i ponownie wybierz odpowiednią ilość gwiazdek. Głos oddany!

Dzięki Waszym głosom może się spełnić jedno z moich marzeń, na które zwyczajnie mnie nie stać.
głosik oddany :) powodzenia
masz piÄ…teczkÄ™ :)
Ja tez!
...i poszukam...wiecej! ;-)
POWODZENIA!!!
Dziękuję Wam za głosy.

Jednocześnie chcę odświeżyć temat i przypomnieć, że głosowanie kończy się jutro (22 stycznia) o godz. 23.59. Zwerbujcie znajomych, jeśli możecie :)
Piąteczka oczywiście :) Powodzenia i pozdrawiam! :)
Witajcie!
Dziękuję Wam za głosy na moją aplikację. Niestety nie udało mi się wygrać pieniążków na spełnienie marzenia. Nie poddam się i zawalczę o nie w kolejnej edycji Stypendium z Wyboru, już w marcu :) Z nowym pomysłem, z nową aplikacją :)
Tak więc za jakiś czas będzie do Was kolejna prośba o wsparcie :)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Życie, praca, nauka

 »

Pomoc językowa