Matura z hiszpańskiego

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 36
poprzednia |
Czy ktoś wie może na jakim poziomie bedzie rozszerzona matura z hiszpańskiego? Chodzi mi szczególnie o porównanie z którymś D.E.L.E albo egzaminem rady europy
przykladowe probne matury mozesz znalezc na stronie gazety wyborczej - hiszpanski tez tam jest
pisal ktos probna matura z hiszpanskiego? jak tak to jak bylo? :)
ja sie nie odwazylam pisac pisemnej, bo bylabym pierwsza i jedyna osoba, ktora sie zdecydowlaa w mojej skzole - zdawlam ustna i i tka bylo nas tlyo 4 osoby, ale bylo oki;)
http://www.cke.edu.pl/podstrony/inform_matur/inform_matur.html

tu się dowiesz :)
Hola! Mieszkam w Toruniu i chcę zdawać w tym roku z hiszpańkiego... zastanawiam sie nad poziomem, bo zdaję już nową maturę. Jeśli też zdajesz z tego (cudownego:P) języka i mieszkasz w Toruniu, to pisz. Chcę poznać kogoś, kto będzie w kwietniu/maju przezywał to co ja;)
Czy mozesz mi podac dokładny adres strony gazety wyborczej tak gdzie jest matura z hiszpańskiego.Ja nie moge tego znalezc??
ja nie jestem z torunia ale tez podchodze do matury z hiszpanskiego u siebie
hej. czy ktoś może powiedziec mi jak wygląda matura pisemna z hiszpańskiego??? bardzo prosze pomóżcie mi:):):):)
jak wyglada? no coz tak jak z kazdego innego jezyka.
testy sluchowe, czytanie ze zrozumieniem,wlasne teksty,a na poziomie rozszerzonym dodatkowo cwiczenia gramatyczne i dluzsza wypowiedz pisemna...
nie wiem dokladnie o co chodzi,czy chodzi Ci o poziom czy o forme?
sama właściwie nie wiem:):):)
Zastanawiam sie czy zdawać podstawowa z hiszpańskiego maturę ale nie mam pojecia jak sie pisze zaproszenia, ogłoszenia, notatke, pocztówkę itp.
z gramatyką nie jest źle ale właśnie te wypowiedzi krótkie pisemne nie wiem. Wiesz może gdzie moge o tym zdobyć informacje??
ale piszesz maturę w tym roku? czy dopiero za jakiś czas?
w 2006 roku
a no to się nie martw. Zdąrzysz sie nauczyć pisać, jeśli chodzi o te któtkie formy wypowiedzi (formy użytkowe). No jak byś miała jakieś pytania to pisz [email]


Salu2
Czy na tej stronie Wyborczej są też wymagania egz. na maturę z hiszpańskiego?
no... mam nadzieję ze sie zdąże nauczyć! Dzięki za słowa otuchy:)Strasznie się boję. :P i naprawde nie wiem gdzie mogę znaleźć jakieś przykładowe wzory wypowiedzi pisemnych. Może macie jakies materiały z tym z wiązane?? Nigdzie nie mogę ich znaleźć. Szukam we wszystkich księgarniach ale jak zwykle nic w moim mieście nie ma.
a patrzyłaś w lingwistycznej na focha???
a tak z czystej ciekawości: gdzie się w bydzi hiszpana uczysz:>????????
rozumiem że chodzi tobie w jakiej szkole się ucze??
chodze do szkoły jezykowej w Chojnicach. Co to jest "fochy"??
no bo po twoim hoście widać, że z bydgoszczy jesteś:P a przynajmniej tak się zdaje.... no a w bydgoszczy właśnie jest ulica Focha:P
czy jest ktos z Ostrowca Swietokrzyskiego???bo zdaje tam mature jak cos to pisac :)gracias besotes
el gato, na jakiej stronie Wyborczej??????
A skąd Ty jesteś??? i gdzie zdajesz???
Wcześniej była mowa o stronie gazety Wyborczej...
Nie wiem jeszcze czy zdaję.. jestem z Warszawy i jeśli sie zdecyduję, to matura za rok..
a, no to masz lepiej niż ja. Ja już w tym roku :/
a ja mam jeszcze lepiej:P:P:P bo za 2 lata:P
Ale egzaminatora możesz się nie doczekać...... bo to polskie społeczeńswto nauczycielskie takie już jest. Anglistów-egzaminatorów jest za dużo a iberystów brak? Gdzie tu równowaga? ja muszę przez to jechać do Gdynii :/ nawet nie wiem jak trafić.... :( A nikt z Gdynii się nie odzywa..... porfa jak ktoś też tam jedzie żeby zdać niech sie odezwie!!!!!!!!!
Ja tez za dwa lata jesli sie w ogole zdecyduje :]
pisałam próbna maturke i nie byla trudna duzo cwiczen na slownistwo,kilka ze sluchu....napisac trzeba bylo ze 2 wypracowanie
Czy jest ktoś kto zdaje 28 kwietnia maturę z hiszpańskiego w Poznaniu, w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 4? Ja muszę tam dojechać, bo w moim mieście nikt hiszpańskiego oprócz mnie nie zdaje. Ile osób zdaje hiszpana w tej szkole? Czy ja będę jedyną osobą "z zewnątrz"? Z góry dziękuję za odp., jeśli ktoś coś wie na ten temat:)
Salu2
hola hehadto!
Mam podobny problem. Jadę 22 kwietnia na ustna do Gdyni. Czy ktoś może też tam jedzie zdawać hiszpański? Albo może ktoś zdaje tam u siebie na miejscu?
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 36
poprzednia |

« 

Pomoc językowa