próbna z hiszpańskiego

Temat przeniesiony do archwium.
Ciekawa jestem ile osób pisało próbną maturę z hiszpańskiego.. Odzywajcie się!! Jak Wam poszło??
Nasze województwo ma próbną 6 stycznia.... to jeszcze trochę. Też jestem ciekawa , jak poszło reszcie :)
Hey.Jestem z Łodzi u mnie w szkole tylko 2 osoby pisza mature z hiszpana a w calym woj. tylko (albo AŻ) siedem.No cóż podstawy nawet banalne ale rozszerzenie takie fajne jush nie było...Jak Wam ludziki poszło i co zamierzacie dalej?Chętnie pogadam o Iberystyce...moze ktos napisze na maila: [email]
Agatko-86:
no wiec, dowiedzialam sie dzis, ze nie bede pisala probnej z hiszpanskiego, bo wzielam go jako przedmiot dodatkowy (a na dodatkowe przedmioty na probnej nie ma pieniedzy na ksero :/)
Lipa.....
No, ale chetnie dowiem sie jak innym poszlo.
O iberystyce tez moge pogadac.
Teraz nie mam duzo czasu zeby pisac maila, ale podaje swoj:
[email]
Pisz, jak chcesz, w tym tygodniu powinnam odpowiedziec. :)
salu2
cóż, ja dowiedziałam się, że nie będę pisała próbnej z hiszpańskiego, chociaż nie wzięłam go jako przedmiotu dodatkowego tylko jako język obowiązkowy. OKE nie miało ochoty przygotować egzaminu.
Or razu widać jak odpowiedzialna jest OKE :/
to jest chore przecież OKE nie może tak zrobić
Jestem z Elbląga i chociaz zdaję hiszpanski jako jedyna w szkole,(a moze i w Elblągu?)przysłali dla mnie próbną maturke, chociaż długo musialam prosić...Poziom podstawowy nie był trudny.Na 50 zdobyłam 45 punktow,a musicie wiedziec, ze nie jestem typem kujona:)Z rozszerzonym już gorzej.Artykuły były dość skomplikowane,a poza tym jestem przyzwyczajona do akcentu rodem z Meksyku więc na poczatku nie mogłam się przyzwyczaić do kastylijskiego.
Mam tylko nadzieje,ze w maju bedzie podobny poziom.Trzymam za wszystkich kciuki i odezwijcie się jak Wam poszlo na probnej!hasta pronto
ja pisze mature z hiszpana rozszerzona ale na probnej nie moglismy jej pisac:( to bez sensu bo musialem pisac angola... u mnie w szkole mature z hiszp zdaje ok 4 osob:)
a skąd jesteś?
No coz,zalezy tez od wojewodztwa...Ja jestem z wielkopolskiego no i nie mielismy probnej z hiszpana bo...nie bylo KASY!!!Rozumiecie to???To sie nadaje do zaskarzenia!!!!!
ogolnie to wybieram sie na Iberystyke ,ale nie mampojecia ( tak jak wszyscy) na jakiej zasadzie beda przyjmowac z nowa matura...No a mam niezbyt ciekawa sytuacje,tak jak wiele osob, poniewaz ( patrz wyzej) nie mielismy probnej z hiszpana!!Jestem z Poznania z LO 6.
Czesc margarita, mozesz podac swoje gg? Tez jestem z Poznania chociaz dopiero 1LO.

Pozdrawiam
A co dokładniej możecie powiedzieć o tym co było na próbnej?? Czy jak ktos sam uczy sie tego jezyka (2 lata + niecaly rok kursu w szkole jezykowej) ma szanse zdac rozszerzona mature z hiszp??
Wiesz co? Na czas to nie patrz, bo są ludzie zdolni i niezdolni, pracowici i niepracowici... Zrób sobie jakiś test w necie, sprawdź poziom, albo po prostu ściągnij skąś próbną maturę i zobacz, czy dasz radę.
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa