WROCŁAW --> maturzyści odezwijcie się!!!

Temat przeniesiony do archwium.
hola a todos!
jak się niektórzy pewnie domyślą piszę o zgłoszenie się tych, którzy zdają w tym roku maturę rozszerzoną , gdyż nikt z Legnicy - mojego miasta się nie zgłasza ;( więc w akcie desperacji zwracam się do was: chciałabym po prostu poznać kogoś z tego miasta LUB OKOLIC, żeby było mi łatwiej zdawać maturkę. wiem, że na ustną bębę specjalnie jechała do Wrocka, a ja kompletnie nie znam tego miasta [poza centrum] i poza tym samej to tak obco :/ wszyscy po bilingwalnych pewnie i w ogóle obryci a ja samotna i niepewna w większym mieście ;(
zgłoś się ktoś porfa!!! --> [gg]
jesli dobrze sie orientuje to chyba jeszcze bilingalnych nie ma matryuralnych, pare lat temu ruszlyo gimnazjum w moim ex liceum ale nie wiem czy juz doszli do etpau maturalnego:)
oliat --> dzieki za wpis :):):) chociaz Ty :*

wiem ze na pewno w XIV LO jest klasa bilingwalna i to obtrzaskana jak niewiele innych :/ podejrzewam ze wlasnie u nich bede musiala przystapic do matury :/ ach... a mozesz mi cos wiecej powiedziec o sobie tzn. czu zdajesz tez maturke z hispana i jak u ciebie wyglada zanjomosc jezyka - chcialabym sie porownac, choc zapewne wie mam szans w tym porownaniu
[dół - :(]
acha sorry Ty juz zdawalas maturke hehe - nie zauwazylam tego drobnego faktu :]
w kazdym badz razie dzieki za wpisik :*
besos !!!
reszta moich zapytan aktualna :]
właśnie a może ktos jeszcze jest z Wrocławia na tym forum :)?
hey hombres, no me hagais ponerme deprimida. de verdad no hay NADIE aqui que sea de Wrocław y pase el bachi este ańo ???!!!???
porfa, escribime!!!
besazos
Witam!
Czy ktos moze z odwiedzajacych forum zdawal w tym roku na lingwistyke stosowana (hiszp.+ang.) na UW i moglby podzielic sie wrazeniami etc.?

Z gory dzieki za odp.
Besos ;)
cze ja dopiero teraz bede zdawac mature mam nadzieje za zdam, ale mam klopot nie ucze sie w szkole hiszpanskiego chociaz manie interesuje, nieznam nawet podstaw tego jezyka, chcialabym isc na studia w tym kierunku ale nie wiem czy jest sens moze mi cos doradzisz?????????
nie martw sie .. na prawie kazdej uczelni wybierasz sobie poziom zaawansowania.. najczesciej albo od podstaw albo kontynuacja.. powodzenia za rok :) i siły zeby przetrwac maturalna klase.. :P:)
Temat przeniesiony do archwium.