przygotowania do matury

Temat przeniesiony do archwium.
31-39 z 39
| następna
szczerze mowiac to nie wiem ktora jestem na liscie, ale egzamin mam o 14. po mnie zdaje jeszcze jedna kolezanka z mojej klasy a pozniej wyniki. nastepnie zaczynaja sie egzaminy osob ktore sa spoza szkoly.
jakbys chciala pogadac to odezwij sie na [gg]
pozdrawiam
zdajesz podstawowy czy rozszerzony ??
hej, znacie jeszcze jakies tematy oprocz tych ktore sie pojawily na tej stronie?Jesli tak, piszcie;)
ja wiem, że jeszcze był temat o ochronie środowiska i o telewizji.
Ale.. podobno w kazdej komisji okręgowej sa inne tematy. Tak u mnie powiedzieli. Więc, trzeba mniej więcej w kazdej dziedzinie potrafić powiedzieć 3 zdania. Moja kolezanka- świetna z niemca- wczoraj dostała genetyka i niestety zdobyła 13 pkt, bo mówiła sobie, jak dostanę genetykę to ten drugi wybiore. A ten durgi jeszcze gorszy podobno, ze nawet nie wiedziała do konca o co chodziło autorowi. więc to wszystko zalezy od szczęscia.
rok temu tez tak mówili, a w rzeczywistości byly te same tematy dla calej Polski, ale masz racje trzeba sie orientowac w kazdej dziedzinie, wlacznie z genetyka choc nie jest to przyjemny temat chyba ze ktos lubi takie dziedziny;))) ja mam swoja ustna w poniedzialek, boje sie troche, ale mysle sobie co ma byc to bedzie:-)
hola, ja też mam 31 maja w Sosnowcu, mój numer [gg]
saludos
hej nica ja tez mam w poniedziałek ustny rozsz i się strasznie boję!!!!!!! Najbardziej rysunków że w ogóle ich nie op[iszę!! albo nie zrozumiem tematów. Napisz w jakim mieście zdajesz!!
ja zdaję w Wodzisławiu Śl., ale nie chodzę tam do szkoły, musze dojechac;) Ja tez sie boje, ale moze nie tak rysunkow, co tematów do opracowania, bo zdarza sie, ze oba sa głupie;((( pozdrawiam jesli tez zdajesz w Wodzislawiu to daj znac na [gg] pozdrawiam
Ooo to widzę że Poznań nie ostatni w ustnych, ja mam 26:) ktoś bardzo chce iść jeszcze na mój egzamin? Ktoś słyszał o jakiś tematach na temat kataklizmów czy ochrony środowiska?
Prosze piszcie jakie były tematy na ustnych jeśli juz ktos mial :] Pozdrawiam wszystkich maturzystów
Temat przeniesiony do archwium.
31-39 z 39
| następna

« 

Pomoc językowa