poczatek

Temat przeniesiony do archwium.
Chce zaczac nauke nowego jezyka i nie wiem, ktory wybrac. Czy hiszpanski jest trudny? pomaga znajomosc innych jezykow?
ucz sie angielskiego bo hiszpanski jest tak trudny ze w 3 lata sie go ie nauczysz;)
Byś się zdziwiła... Byś się zdziwiła... Da się go nauczyć tak, by cię hiszpanie rodowici chwalili w niecały rok! (jak się chce oczywiście). A co do trudności to wedle przysłowia ''Im dalej w las, tym więcej drzew':D Ale przecież nie ma języka, który byłby całkiem prosty. Czy się inne języki przydają?? Do słownictwa, bo w gramatyce są pewne różnice. Z własnego doświadczenia wiem, że hiszpański ma dużo z łaciną współnego, a niestety nie ze swojego - że z francuskim.
dzieki! Jesli nie jest taki trudny, to moze rzeczywiscie zdecyduje sie na rozpoczecie edukacji. :) Tym bardziej, ze znam troche francuski. :)
a angielskiego sie nauczysz?:) heheh ucze sie angielskiego od 12 lat i nie powiem zeby moj angielski byl perfekcyjny :) Mysle ze hiszpanski da sie opanowac w stopniu srednio zaawansowanym w 2 lata...
hmm pozwol ze sie nie zgodze :) jesli ktos uczy sie 2 gdoz w tygodniu to faktycznie sie nie da, ale są osoby ktore po roku anuki posiadają pzoiom srednio-zaawansowany. Ale wtedy posweca sie an to nie 2 godz w tygodniu tylko 20. :)
ups, przpraszam, to byl post do innej wypowiedzi :D
mam tez sam problem co ty :) angielski mnie znudzil-i postanowilam ruszyc cos nowego. myslalam nad: francuskim,niemieckim.szwedzkim itd a w koncu uznalam ze hiszpanski fajnie brzmi :) i zaczelam ogladac te stronke i po woli zbieram sie do tego aby naprawde zaczac " studiowac" ten jezyk w domu :) powodzenia tobie zycze i sobie tez aha i wytrwalosci... :)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Życie, praca, nauka