Jaka ksiazka? Znowu milczenie :P?

Temat przeniesiony do archwium.
Hej, mam pytanko jaki podrecznik polecilibyscie byscie po skonczeniu Espanol de Pe a pa 1 oraz 2? Patrzylem w ksiegarni ale jest wiele ciekawych ksiazek tylko sie zastanawiam na czym bede kontynuowal nauke po skonczeniu De Pe a Pa 2...cualesquier sugerencias...?
też jestem ciekawa.... Bo mam w domu Espanol de pe a pa 2 -jeszcze nie przerobilam ale zamierzam, na razie koncze 1 czesc.
Ale widze ze cisza... Piotr, jak ty sie sam gdzies indziej czegos dowiesz lub cos kupisz co by ci sie podobalo to napisz ok?
Ok, dam znać. Narazie robię Espanol De Pe a Pa 2 i podoba mi się tak samo jak jedynka. Korzystam dodatkowo z USO intermedio.

Poza tym, żeby wzbogacić słownictwo, "przerabiam" "Harry Potter y la piedra filosofal" po hiszpańsku, słuchając tekstu nagranego przez lektora, tzn. audiobook ;) i wypisujac slowka ktorych nie znam stosując "fiszki".

Pozdrawiam
Piotr
hej :)
Ja się uczę jeszcze z Espanol para ti (własnie zaczęłam pare dni temu) i z Easy Espanol (28 numer)
wciąż szukam dobrej ksiązki do gramatyki i nie widzę... Opis czasów na 3 linijki śmieszy mnie
Moge spytać skąd masz audiobooka z Harrym Potterem? Tez bym chętnie sobie posłuchała porównując z polską wersją...
Audiobooka zdobylem dzieki emulowi z tej stronki

http://www.filehash.com/file/281B19D10FCDD5E1E5EAE3064B8D12E4

Troche sie naczekałem ale warto :)

« 

Szkoły językowe

 »

Sólo en español