Academia de la Lengua

Temat przeniesiony do archwium.
Prosze o opinie tych ktorzy sie ucza (uczyli) w tej szkole. Cos o poziomie nauczania, o lektorach... A moze ktos ma zamiar uczeszczac na kurs intensywny w lutym albo zapisuje sie na semestr letni?
Czy nie ma dzis nikogo kto moglby sie na ten temat wypowiedziec?
Czekam cierpliwie... Pozdr
???
A w wyszukiwarce już szukałaś wypowiedzi na temat tej szkoły?
tak, znalazlam sladowe inform ale to mnie nie zadowala. Chcialabym szczerych opinii od osob ktore tam chodza (chodzily) bo chcialabym zainwestowac w jakis porzadny kurs.
ehh, wkoncu niemale pieniadze...
Jeżeli do tej pory pojawiły się śladowe informacje o tej szkole, to pewnie nie zagląda tu dużo osób, które mogą coś o niej powiedzieć. Prędzej czy później ktoś się pojawi i nie ma co się tak niecierpliwić ;)
Niecierpliwosc wynika z tego ze od wtorku (31 stycz) rusza miesieczny kurs intensywny, a ja wciaz nie wiem czy oplaci sie wydac tyle kasy.... Nie wiem za wiele o tej szkole, tyle tylko ze zajecia ma prowadzic jakis Jesus (czyli ze chociaz z nativem)...
Ale dziekuje za zainteresowanie! :)
Saludos!
Hola! uczylam sie w Academii dwa latka, u Carlosa:-) bylo super, mila atmosfera, nauka nie poszla w las wiec warto sie tam zapisac!!! p o l e c a m nie bedziesz zalowac!
Hej,

ja też uczyłem się u Carlosa, ale teraz go tam nie ma ;-(.

Przeszedł do szkoły Bravo. Znalzłem info o tej szkole: www.bravo.edu.pl

Teraz mam hiszpański z Marisą - inną lektorką, właśnie w Bravo w Warszawie.
hola
orientujecie sie moze ile czasu trzeba poswiecic i jaki najlepiej kurs wybrac aby w tym sie porozumiewac ? dla kogos kto sie nigdy nie uczyl tego jezyka.
Temat przeniesiony do archwium.