Espanol en marcha-czy ktoś korzystał?

Temat przeniesiony do archwium.
Witam wszystkich.Czy ktoś może korzystał z podręczników z serii "Espanol en marcha"? Chodzi mi szczególnie o część 3 ale i o to jak podręcznik jest skonstruowany, na jakie materiały jest położony nacisk , jak się z niego uczy itp.
Szukam podręcznika na przejście z poziomu B1 do B2. Korzystałam z Nuevo Ele Intermedio-taki podręcznik zaleciła szkoła językowa ale czuję,że po tej książce mam za mały zasób słownictwa i jestem za mało osłuchana z językiem,żeby się efektywnie komunikować w codziennych sytuacjach.Aktualnie korzystam z Gente 3 ale czuję,że warto jeszcze pewne rzeczy z niższego poziomu powtórzyć i utrwalić.Szukam podręcznika z materiałami audio na cd.Może ktoś mógłby mi doradzić dobry podręcznik do pracy samodzielnej? Nie mam problemów z nauką języków,szukam po prostu dobrego źródła nowych informacji, których przyswojenie pomogłoby mi w rozwinięciu umiejętności rozumienia języka mówionego i samodzielnego wypowiadania się w kontaktach z osobami hiszpańskojęzycznymi.Bardzo proszę o pomoc-czas mnie goni,mam wakacyjne plany związane z wizytą w Hiszpanii i muszę móc dogadać się z nativos w różnych sytuacjach bo moi towarzysze podróży nie mówią wcale po hiszpańsku:-(((
jesli chodzi o N. Elle I. to nie polecam. Ja korzystam z Prismy .
nuevo ele intermedio/avanzado są w ógóle barzdo proste, ale nie pretendują do nauki na tych poziomach, spokojnie możesz przejśc też do avanzado.ma sporo ciekawych tekstow i słówek np. la publicidad, el medio ambiente itp.

pozdrawiam:)
Ja również korzystam z Prismy, ale A2 :) na razie, myślę,że jest to dobra książka.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia