dobry kurs dla poczatkujacych

Temat przeniesiony do archwium.
witam forumowiczow!
przeskoczylam do Was ze strony wloskiej, wiec w sumie pierwszy raz tu pisze. czy mozecie mi polecic jakis dobry (nie w stylu "rozmowki dla turystow") kurs hiszpanskiego dla poczatkujacych? najlepiej do nauki samemu. i jakies zaufane wydawnictwo oczywiscie. na pewno sie na tym znacie lepiej niz ja. czekam na Wasze rady.
tutaj na forum albo na moj email: [email]
ponawiam prosbe
osobiście polecam program SuperMemo - Español Para Ti
na forum trochę już o nim mówiono :)
m.in. tu:
http://www.hiszpanski.ang.pl/kurs_czy_espanol_para_ti_7914.html

a tu jest strona producenta z przykładowymi zrzutami ekranu:
http://www.supermemo.pl/index1.php?op=0&ppid=37&subid=40&tid=12
dzieki Kana:)
jak juz kupie, to dam znac, jak mi idzie, pewnie bede tu czesto zagladac.
ja też od niego zaczynałam :-) i po 3-4 miesiącach nauki zapisałam się na kurs do szkoły językowej i przyjęli mnie od razu na drugi semestr :-)
Program jest naprawdę dobry i wymaga systematyczności...ale to chyba jest zaleta przy nauce jezyków obcych :-)

Pozdrawiam gorąco... :) baaardzo gorąco... uffff...
Dla początkujących? Z całą odpowiedzialnością mogę polecić kursy PONS typu: hiszpański w 1 miesiąc lub hiszpański w 3 miesiące. Kursy są zaopatrzone w CD i/lub kasety audio. Dialogi są ciekawe a gramatyka wyłożona ładnie i przejrzyście......polecam. Z kursów PONS korzystam od kilku lat i jestem b.zadowolona. Zajrzyj na Allegro - czasem moźna znaleźć kursy w przystęnych cenach.....
i za te wskazowke bardzo dziekuje:)
Kana! zgadzam sie, ze trzeba byc systematycznym i sie napracowac, nie wierze w kursy, ktore same wkladaja Ci informacje do glowy;)
a gdzie TY jestes, ze tak goraco...?
a ja polecam "Język hiszpański dla początkujących" Oskara Perlina. Korzystałam kiedyś z PONSa i nie dało mi to dużo. A podręcznik Perlina naprawdę ma wszystko przejrzyście poukładane. Teksty co każdą lekcję i po każdej lekcji ćwiczenia... POLECAM :)
ale to jest ksiazka, prawda? jesli na poczatek mam zamiar uczyc sie sama, to potrzebuje tez jakies audio, wiec moze kupie Ept i ten podrecznik dodatkowo.
za wskazowki o PONS podziekowalam, ale nie mam zbyt dobrej opinii o tej serii...
dzieki!
O ile pamiętam, kiedyś do książki dołączone były kasety, więc teraz pewnie też wydają to z audio w jakiejś postaci (jeśli jeszcze wydają). Ja też polecam Ci tą książkę, jeśli jesteś zwolenniczką tradycyjnej, samodzielnej nauki. Bez obrazków, prosty tekst, słowniczek, objaśniona gramatyka i kilka ćwiczeń na końiec, a zawartośc kolejnych lekcji wydaje mi się być bardzo dobrze rozplanowany.
Español De Pe a Pa jest świetny ;p
Heh, fajnie, że wciąż Ci się podoba, bo ja się nawet zacząłem zastanawiać, czy z czasem Ci się nie przeje ;)
A ile już przetrawiłeś albo ile jeszcze Ci zostało? (Pytam tą drogą, bo coś nie masz ochoty odpisywać na gg czy na maila... najwyżej i tu dostanę ignora ;])
wole nauke z ksiazki niz z komputera, to na pewno, sprzedaja to nadal z kasetami, wyd. 2006,
wydawnictwo budzi moje zaufanie (WP)
juz sama nie wiem...
jest, mam! sa tez plyty cd!:))))
No widzisz. To na zachętę dodam, że sporo ludzi na tym forum uczyło się właśnie z tej książki.
Español De Pe a Pa też jest niezła, trochę bardziej nowoczesna i ma więcej języka kolokwialnego.
ok, ok, decyzja juz prawie zapadla, teraz musza mi to przyslac... jak zaczne nauke, to bede tu czesciej zagladac. w zamian moge pomoc z jezykiem wloskim. pozdrawiam
Nie ignoruje Cię ;p No zostało mi 5 lekcji, ale teraz do końca roku szkolnego wqwam słówka ok: 5[tel]mam. A potem dalej te 5 lekcji. Z tego co widze to w każdej dalej są na każdej nowe czasy i peryfrazy ;] Daję radę ... ogólnie jest przyjemnie :D
i co w końcu kupujesz?;>
zdecydowalam sie na Perlina, ale musze troche poczekac, bo jest problem z wysylka zagraniczna. mama mi kupi i przysle, tak pewnie bedzie najlatwiej.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Programy do nauki języków