NAUKA BEZ KONIECZNOŚCI SIEDZENIA PRZED KOMPUTEREM

Temat przeniesiony do archwium.
Jakie materiały , metody nauki możecie mi polecić , które są najskuteczniejsze a jednocześnie nie wymagają siedzenia przed komputerem ?
Hola. Najbardziej polecam kurs w jakiejś dobrej szkole. dlatego że masz z kim prowadzić dialogi, nie musisz się zastanawiać czego jeszcze nie umiem, masz profesjonalnego lektora, ułożone tematy zajęć, ćwiczenia. Ja zapisałam się na taki kurs i jestem bardzo zadowolona, nauki dużo ale nie ma nic za darmo. Poza tym mam też kilka kursów komputerowych ale one są raczej do nauki słówek raczej nie do gramatyki. Pozdrawiam i miłej nauki.
Moim zdaniem w ogole nie mozna nauczyc sie jezyka korzystajac z kursow komputerowych, ktore sa przerostem formy nad trescia i moga sluzyc jedynie jako dodatek do nauki. Jezeli nie zalezy Ci na szybkim tempie nauki, to mozesz sie wybrac na kurs, chociaz wedlug mnie szkoda na to kasy. Za jeden semestr zaplacisz ok. 700zl i nauczysz sie niewiele. Polecalam tu komus na forum podreczniki z plytami CD "Nuevo Ven", ktore wedlug mnie sa bardzo dobre. Obojetnie jaka metode naukiwybierzesz, najwazniejsza jest systematycznosc.
chiaraa-mądrze prawisz.
my mamy nuevo ven na kursie :D też mi się bardzo podoba.
Czy ktoś posiada płytę do "Nuevo Ven cz.1"? Najlepiej w wersji mp3? Prosze o odp na maila - [email]
Z góry dziękuję :)
hej a czy jest ten podręcznik na chomiku?? :)
Lepiej uwazajcie bo Pisiory czuwają :-) i jeszcze nam zamkna to forum za takie "pirackie" wypowiedzi...
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Szkoły językowe

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia