Oscar Perlin dla zaawnasowanych!

Temat przeniesiony do archwium.
Hej:) Chce sobie kupic ksiazke do gramatyki hiszpanskiej gdzie bedzie duzo cwiczen, na ktorych mi szczegolnie zalezy. Polecono mi ksiazke Oscara Perlina:)
Tylko nie wiem czy warto, co w niej wogole jest, moze ktos ma, jaka gramatyka jest tam podana ( w czesci zaawansowanej)??
zależy, która dokładnie książka.
ale ja wczoraj w księgarni językowej oglądałam różne książki do gramatyki, i jedna wydała mi się bardzo dobra (mam zamiar ją kupić). I była właśnie Oskara Perlina ( jako współautora). Jeśli myślimy o tej samej książce, to uważam, że warto ją kupić :)
No ja wlasnie sama nie wiem ktora mi polecono xD Bo powiedzial mi gosc ze Oscara Perlina i tyle. Ja patrze na neta a tam taki wybor oO ALe podobno ma byc z niebieska okladka:P Pozatym ja chce cwiczyc m.in subjuntivo mam nadzieje ze to tam jest xD
Subjuntivo jest wyjaśnione w obu książkach, Hiszpański dla początkujących i dla zaawansowanych.
W Hiszpański dla zaawansowanych ponadto znajdziesz: użycie ser i estar, zdania warunkowe, zasady użycia form nieodmiennych czasownika. Wszystko było w "hiszpański dla początkujących", tu tematy są omówione szerzej.
Obie mają niebieskie okładki :D
aaa...jeśli chodzi o te niebieskie to mam tylko 'hiszpański dla początkujących'. dla zaawansowanych też zamierzam kupić.
myślę, że to bardzo dobra książka. znalazłam ją kiedyś na strychu, i tak właśnie zaczęła się moja przygoda z tym językiem. zaczęłam sama się uczyć z tą książką; dopiero kilka miesięcy później zaczęłam w szkole.
Ale książka naprawdę bardzo dużo mi pomogła.

A dzisiaj właśnie kupiłam tą książkę, o której pisałam wcześniej. Ale jest nie Oskara Perlina, tylko Jacka Perlina (chyba brat) oraz Małgorzaty Cybulskiej-Janczew. Ale wydaje mi się bardzo fajna. Przejrzysta, dobrze opisana gramatyka, jasno. No i dużo ćwiczeń, a to duży plus. :)

Polecam obie książki.=)
Wlasnie tez u nas znalazlam ksiazke Jacka Perlina, ale nie mialam porownania bo nie wiem co dokladnie jest w ksiazce Oscara P. Pozatym zdania warunkowe mam juz przerobione, subj tez juz wszytskie, czasy tez juz te najwazniejsze wiec chyba ta dla zaawansowanych sie bardzije dla mnie nadaje. A ser i estar przykladow nigdy dosc xD
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Brak wkładu własnego