hiszpański warszawa

Temat przeniesiony do archwium.
Domyślam się, że to już kolejny post o takiej treści.
Nie mniej jednak potrzebuję pomocy od osób, które uczą się hiszpańskiego w Warszawie.
Przeglądam różne strony, czytam komentarze i nadal nie mogę zdecydować się na szkołę, w której mogłabym się uczyć tego jakże pięknego języka !
Bardzo proszę o Wasze opinie.
Biorę pod uwagę także cenę. To znaczy chciałabym znaleźć się w ''dobrej'' szkole, ale żeby nie zrujnowało to mojego portfela (jestem studentką ! x)
Pozdrawiam. :*
Ja parę lat temu byłam na letnim kursie w Sin Fronteras na Nowym Świecie i naprawdę polecam. Grupy są, jak pewnie już gdzieś przeczytałaś, maksymalnie 8 osobowe, a wiadomo, że im mniej osób, tym lepiej. No i oczywiście Cervantes, ale tam grupy są chyba do 15 osób. Na twoim miejscu wybierałabym tylko między tymi dwoma instytutami :)
Ja jestem na czwartym semestrze w Nuria en español. Bardzo mi się tam podoba:) Świetni lektorzy, którzy zaraźili mnie sowją pasją do języka hiszpańskiego. Na zajęciach zawsze dzieje się coś ciekawego, mamy do dyspozycji komputery - jest możliwość nagrywania swojej wypowiedzi, pomaga to w pracy nad błędami i akcentem. Idealne szkoła do skutecznej i efktywnej nauki hiszpańskiego.