Która książka jest "najlepsza" ?

Temat przeniesiony do archwium.
Hej, mam zapotrzebowanie na jakąś książkę do nauki hiszpańskiego, zanim tu napisałem przejrzałem dość trochę tematów o książkach na początek itd, ale żadne nie odpowiedziało na moje konkretne pytanie.

Hiszpański jest czwartym językiem, którego zamierzam się uczyć i jest mi potrzebna jedna książka do nauki "mocnej" podstawy, ponieważ chwilowo mam braki w budżecie na kupienie paru książek xD. Warto też byłoby gdyby nie były to kursy typu 30 minut dziennie, ponieważ te 30 minut musiałbym zrobić w 10. Dodam jeszcze, że z tym językiem jedyne co do tej pory miałem styczność to kilka słówek nowych na dzień + fonetyka, a książkę bym chciał i tu się pojawia problem, ponieważ nie wiem czy opłaca mi się kupować gramatykę, nie znając na tyle słów, żeby w niej ćwiczyć... , ogólnie najbardziej mi pasuje zdobyć pozycje z empiku, dlatego że posiadam swego rodzaju bony na coś z epmiku właśnie. Książki, które mnie zaciekawiły na ten moment to:

Mówimy po hiszpańsku. Kurs dla początkujących - Sabik Kazimierz
Audio kurs. Hiszpański. Multipakiet. Poziom A1-B1 + CD - EDGARD

Ogólnie może być też poza empikiem, ale jeśli by jednak ktoś znał te powyższe i potrafił ocenić byłoby miło,
mam też pdf język hiszpański dla początkujących - oskar perlin, ale jakoś ta książka, za bardzo mi nie odpowiada.
Czy polecilby ktos cos ;)?

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Sólo en español