Proszę o sprawdzenie [pilne]

Temat przeniesiony do archwium.
Bardzo proszę o poprawę błędów w poniższej pracy. Chodzi o opis pewnego obrazka. Wiem, że go nie widać, ale mi chodzi głównie o poprawność gramatyczną. Z góry dziękuję :)
En el cuadro está el parque con mucha gente. Cada una de gente esta haciendo algo.
Los jovenes están besando en el banco. Dos homres están pescando los peces. Pareja de gente están corrando. El hombre está ahogardome en el fuente. El músico tocando el violín por la gente en el café. Los hombres están setando a la mesa y jugando al dominó.
Gracias de este gente en el parque está alegre.
Wskazówki :
'gdzieś' HAY 'coś' , lub 'coś' ESTÁ 'gdzieś'
todos están haciendo... ["cada uno de..." używasz mając policzalną grupę osób]
una pareja de jÓvenes
besarSE - czas. zwrotny
pescar = łowić ryby (możesz dodać gdzie to robią)
dwoje ludzi = dos personas
corrIENDO
UN hombre está...(CO on niby robi?) "ahogarse" = u/topić się w wodzie - ale chyba nie o to ci chodziło
LA fuente
para la gente...
están sentados = siedzą - strona bierna po hiszpańsku
gracias A...
en ...HAY alegría = w... jest wesoło
están jugando
Wielkie dzięki :D
Mam do wszystkich którzy studiuja język hiszpański wielkie pytanie.Czy to prawda ze ksiązki na uczelniach do języka hiszpańskiego są pisane językiem angielskim??Bo słyszałam kilka razy taka wersje ale nie wiem czy to prawda,chciałabym wybrac sie na ten kierunek ale własnie tego sie obawiam chociaz angielski w szkole szedł mi dobrze ale nie wyobrazam sobie treści ksiązek do hiszpanskiego:(Brdzo prosze o prawdziwą odpowiedz dzieki :))
byzydura. Ksiażki są w większości po hiszpańsku.