co?...

Temat przeniesiony do archwium.
hola pequeĂąa: ya he vuelto de nuestro viaje por Tramuntana , la sierra de Mallorca,no te preocupes por vernos, yo te veo,siempre.Cuando despierto y miro al espejo,cuando atardece y miro el cielo te veo,cuando voy al supermercado y veo los yogures multi-frutas, tambiĂŠn te veo.Supongo que irĂŠ a chequia para ver a Teresa(mas bien para verte a tĂ­), no muy tarde.PodrĂ­amos quedar allĂ­ a medio camino.Creo que serĂ­a lo mejor,pero no estĂŠs nerviosa, tal vez esto tambiĂŠn sea un exĂĄmen, en nuestra historia de amor y debamos ser conscientes de que no vivimos cerca (al menos no fĂ­sicamente), ser conscientes de que debemos trabajar mucho y canviar muchas cosas para estar juntos y que nunca puede ser bueno precipitarse.Cuando estemos juntos todo lo veremos mĂĄs claro , pero ahora debemos estar tranquilos y aprender de lo que nos pasa, para no sufrir cuando uno se aleja del otro. Y sobre todo dormir bien cochanie, es muy importante , fundamental que duermas bien y que te relajes, haz yoga...... no te rĂ­as, te irĂ­a muy bien.Debo dejarte, voy a ver si encuentro trabajo para dar de comer a nuestros hijos.Muchos besos,maĂąana me voy a castellón.No me has dicho que tal te fueron los exĂĄmenes.tienes que aprender, eres una joven-foquita-estudiante.ciao
Cześć malutka .Wróciłem już z naszej podróży po górach na Majorce. Nie martw się naszym spotkaniem. Ja zawsze cie widzę, zawsze. Kiedy się budzę i patrzę w lustro, kiedy zaczyna się ściemniać i patrzę w niebo, tez cię widzę. Kiedy jestem w supermarkecie i widzę jogurty wieloowocowe, tez cię widzę. Przypuszczam, ze pojadę do Czech, aby zobaczyć się z Teresą( ale bardziej aby zobaczyć się z tobą) w niedługim czasie. Moglibyśmy się tam umówić , w połowie drogi. Myślę, że tak będzie najlepiej, ale nie denerwuj się. Być może to będzie egzamin w naszej historii miłości i powinniśmy zdawać sobie sprawę, ze nie mieszkamy blisko(przynajmniej fizycznie), mieś świadomość, że powinniśmy dużo pracować i zmienić wiele rzeczy, aby być razem i ze nigdy nie jest dobrze wysuwać za wcześnie wnioski. Kiedy będziemy razem, wszystko będzie dla nas klarowniejsze, ale teraz powinniśmy być spokojni i nauczyć się czegoś z tego, co się nam przydarzyło, aby nie cierpieć gdy któreś się oddali i przede wszystkim dobrze spać kochanie, to bardzo ważne abyś dobrze spała i zrelaksowała się , ćwicz jogę, dobrze ci zrobi .Musze cię zostawić na razie, musze szukać pracy aby móc dać jedzenie naszym dzieciom. Dużo buziaków. jutro jadę do castellon. Nie powiedziałaś mi jak egzaminy, musisz się uczyć, jesteś młoda foczka uczennica., ciao
ha ha ha dzieki beaI
O Boże, ale tekst z tymi jogurtami!!!!

Fantastyczny!!

Musi Cię kochać naprawdę.
ha ha a zebys wiedziała ze fantastyczny! i ze bardzo mnie kocha. mysle sobie teraz co wy myslicie czytajac te "glupoty" i wcale sie prawde mowiac nie dziwie na wasze miłe odpowiedzi...
a z jogurtami to jest swietne;)
Eeee, ale Czabula to facet, nie przypadkiem?? Swoja droga, niezle ten Twoj facet zakrecony, tekst z jogurtami naprawde mu sie udal, hehe.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Życie, praca, nauka