jeszcze jedno :)

Temat przeniesiony do archwium.
si que es cierto..... el mundo es unnn pañuelo, es aluciante las cosas que pasan, conoces personas... algunas merecen la pena... otras no, algunas son solo imagen, otras se identifican en estas paginas como les gustaria ser en realidad... es triste ver que el mundo se sostiene por mentiras y superficialidad... pero no es del todo cierto...
Tambien hay personas que pese a todo se muestra como son, nos gusten o no, para gustos los colores!!!!
Realmente estamos solos? creo que no hay mejor compañia que la de uno mismo... Todos creamos el universo, diferentes pensamientos, diferentes formas de vida, variedad en cada ser, pero eso es lo que hace especial la vida... q no hay ni una sola persona igual que otra. Solo hay que conocer, y kedarse con lo mejor que la vida pone ante nuestros ojos, aunq ciertamente, a gusto de cada uno, solo sean excasas las que creemos de verdad valgan la pena....
La felicidad no te la da el mundo... te la das tu, la capacidad que tienes de ser tu mismo, de querer, y que el resto te kiera por como eres en realidad...
Un saludooo

Wiem , że tego jest strasznie dużo :)
Ale tak bardzo chce wiedzieć co tu jest napisane:)
Czekam i czekam .... Proszę was naprawdę mi zależy :)
tak, to prawda….swiat jest bardzo maly, zaskakujace wydarzenia, poznajesz ludzi…niektorw warto jest poznac…niektore nie,niektore sa tylko wyobrazeniem(zdjeciem, obrazem), inne na tej stronie podaja sie za takie, jakie chcialyby by byc…to smutne widziec, jak sie swiat sie trzyma na klamstwach i plytkosci…ale to nie do konca prawda
sa tez ludzie, ktorzy pomimo wszystko ukazuja sie takie, jakimi sa, czy nam sie to podoba czy nie, do wyboru do koloru
naprawde jestesmy sami?mysle, ze nie ma lepszego towarzystwa jak swoje wlasne…wszyscy tworzymy swiat, ine sposoby myslenia, formy zycia, roznosc sposobu bycia, ale to wlasnie czyni zycie tak wyjatkowym….ze nie ma takich samych ludzi, Trzeba tylko to poznac i pozostawic sobie to, co najlepszego oferuje zyie, chociaz to prawda, kazdy dobiera do swojego gustu i malo jest takich, ktorzy warci sa tego.
Szczescia niedaje swiat, ty sobie je zapewniasz, swoja zdolnoscia do bycia soba, do kochania i aby inni cie pokochali takim jakim jestes naprawde.
pozdrowienia
BeaI :) dziękuję , znowu spadasz jak gwiazdka z nieba , miłego dzionka Ci życzę
[wpis usunięty]
[wpis usunięty]
no gwiazdka z nieba nie jestem, ale i wredna az tak, to tez nie:)
BeaI jesteś gwazdką bo jak potrzebuję to mi pomagasz , bezinteresownie , bardzo to doceniam , a co do Bea! to brak słów jak można tak się zachowywać i takie bzdury wypisywać , dobrze , ze sprawdzam mniej więcej tlumaczenia , bo inaczej tak jak gagina napisała mogłabym pożegnać się z kolegą. Zobaczymy może da radę Bea! wykasować z tego forum :)
to tylko troll, nie karmic go i tyle, sam zdechnie...:)
No tak , ale ile osób przy tym może skrzywdzić:( , postaram się tym zająć by ten troll znikną z tefo forum
Wszyscy się tym trollem zajmijmy
....................................
Ja jestem za :)BeaI , jutro zaczynam coś z tym robić. Pozdrawiam BeaI
Popieram Was:)
Ja już zrobiłam pierwszy krok , by pozbyć się tego gada z forum , zobaczymy czy tak też się stanie , pozdrawiam cieplutko:)
Ta gadzina chyba znikneła z tego forum :)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Nauka języka

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia