Tłumaczenie zasad konkursu (filmik)

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć :) mam taka nietypowa prośbę , czy ktoś nie mógłby mi pomoc w przetłumaczeniu zasad konkursu ?
niestety nie wypisali ich w puntach a z słuchu rozumiem tylko najprostsze wyrazy choć nigdy nie uczyłam sie hiszpańskiego ^^"
Nagrody to pierdoły dla dzieci z przedszkola, warte grosze. Babki sobie chcą nabić subskrybentek na swoich kanałach.
Moze tak ,ale babeczka mieszka w Japonii , a ja uwielbiam wszystko co japońskie :) , to jakie sa zasady w tym konkursie ? i miejsca na podium wybiera sama czy w programie losującym ??
Japonia ma inną, PRAWDZIWĄ KULTURĘ a to sa zwykłe komercyjne śmieci atakujące dzieci, niestety w kazdym markecie na świecie.
Dorosła kobieta, która sie podnieca pierdołami dla małych dziewczynek, jakimiś farbkami i naklejkami na paznokcie z Hellokitty, robi z tego filmiki i jeszcze zaraża ZŁYM GUSTEM innych, jest według ciebie warta tłumaczenia jakiegos byle konkursu?

P.S. Sorteo znaczy "losowanie" czyli...
edytowany przez argazedon: 18 paź 2013
Zależy kto co lubi... możne i dla Ciebie to śmieci zwykle ale dla kogoś kto od wielu lat kocha Japonię to mogą być prawdziwe skarby ,osobiście sadze ze sam zestaw do stylizacji paznokci warto powalczyć a reszta to mile dodatki ;) ... oczywiście każdy ma prawo wyrażać własne zdanie aczkolwiek sadze ze podkreślenie tego tak claps lockiem jest własnie w owym "złym guście" ...ponadto zakładając ten watek nie chodziło mi o to aby usłyszeć Twoje zdanie na ten temat , tylko poznać reguły konkursu na którym MI ZALEŻY ;)))

Tak czy siak dziękuje za pomoc i przepraszam ze nieświadomie Cie zbulwersowałam , miłego dnia
http://www.savoir-vivre.com.pl/?paznokcie,1035
Oh no cóżże za geniusz , nie zna mnie nic o mnie nie wie a narzuca mi swój tok myślenia ... http://fc09.deviantart.net/fs71/i/2012/365/3/2/xmas_by_mesiaszciszy-d5prm6z.jpg jedna z moich prac ... jestem Nail-artist i bardzo proszę o nie narzucanie mi swojej woli bo to ani mile ani taktowne ,papuga? niech będzie ale znam umiar ... powiedziałabym bardzie o sobie artystka w dziedzinie zdobienia paznokci, a Ty sie o moja prezencje tak nie martw bo własnie na tym polega moja praca :P poza tym napisze to jeszcze raz , nie zakładałam tego tematu aby poznać Twoje zdanie ...
Jeśli nie chcesz poznawać czyjegos zdania to zwróc sie do płatnego tłumacza przysiegłego. To jest publiczne forum i jak sama napisałaś każdy ma tu prawo wyrazic swoje zdanie.
Jak widzisz żadna użytkowniczka ci nie odpowiedziała a ode mnie, faceta, dostałaś to na co ten "konkurs" według mnie zasługuje.
Odnośnie pstrokatych paznokci to kręgi disco-polo, kusych spódniczek i wulgarnego makijażu są mi obce.
Niemniej jednak, najważniejsze, że masz klientki i tym samym pracę.

A żebyś nie pozostała tylko z pedagogiczną reprymendą to proszę:
1. Trzeba oczywiście mieć subskrypcję kanałów obydwu panienek, dodac obydwa filmiki do ulubionych i polubić na Fejsie podaną stronę
2. Kto robi filmy ma zaprezentować swoje robótki, paznokcie czy makijaż z motywem Haloween albo opowiedzieć swoją historyjkę lub anegdotę z Halloween
3. Kto nie robi filmów ma napisać imię, wiek, że uczestniczy i czy obchodzi Halloween czy nie i ewentualnie opowiedziec swoją przygodę czy anegdotę z nim związaną.

P.S. Większośc komentarzy pod video tylko potwierdza swoim poziomem, stylem i błędami ortograficznymi moją opinię na ten temat ;-)
edytowany przez argazedon: 19 paź 2013
Widze ze "mimo wszystko" da się jednak w miare normalnie odpisać ... choć widzę tez ze strasznie ciężko Ci się obejść w swoich wypowiedziach bez uszczypliwego komentarza czy nie nawiązywać do prostytucji , sadze iz Twoje myślenie jest bardzo ograniczone , typowo stereotypowo ...
Ps.przykro mi tez ze obce Ci sa kobiety które o siebie dbają , no ale... kto co lubi :P
żegnam
Cóż, skoro Tobie kręgi disco-polo, pstrokatych paznokci, kusych spódniczek i wulgarnego makijażu, kojarzą sie z kobietami "dbającymi" o siebie, to nie dziwota że obce ci jest słowo "Dziękuję".
edytowany przez argazedon: 19 paź 2013
Pisalam juz to wcześniej ale 2 razy zostałam zmieszana z błotem"twoja jakże mądre teksty o początkach malowania paznokci pochodzące od prostytutek " ps. znajomością disko polo raczej bym sie tak nie chełpiła na twoim miejscu "rozumiem pewnie rytmy twojej młodości i jakiś sentymencik pozostał...Ale w miastach nie jest to uważane " idąc tym tropem przyznam się iż nie wiem tez jak ubierają się dziewczyny chodzące na takie tandetne wiejskie potańcówki (ja nie chadzam na takie zabawy)ale widzę ze Ty w tym temacie orientujesz się doskonale... " Wiec uznałam ze dla niektórych podrostu nie warto być miłym.
:) Poza tym ten post schodzi juz z tematu i tym samym nie ma sensu kontynuowanie go
a wiec ja się żegnam Argazedonie
Ps. Nick powinno się pisać z dużej litery... "warto pamiętać na przyszłość"
Nie zostałaś tutaj ani razu "zmieszana z błotem" i jak widac nie wiesz co to oznacza. Wierz mi, nie chciałabyś abym cię publicznie "zmieszał z błotem". Nie wiem czemu uwazasz, że opinia o autorkach tego konkursu dotyka cię osobiście. Też nie wiem czemu ze strony z savoir-vivre, pierwszej lepszej którą mi podał Google o paznokciach, zapamiętałaś tylko to jedno zdanie. Aż strach pomysleć, że to według staropolskiego powiedzenia "na złodzieju czapka gore".

A co do nicka, to nie jest to ani moje imie ani nazwisko, tylko człon adresu mailowego, wirtualny identyfikator na tym portalu, który równie dobrze mógłby mieć postać "abc123xyz". Więc nie pisz bzdur i ty zapamiętaj na przyszłośc, że internet przy identyfikacji danych nie rozróżnia małej i dużej litery, tak samo jak nie rozróżnia znaków diakrytycznych. To wpłyneło na zwyczaj tworzenia loginów z małej litery i nie zmieniło się od czasu gdy 7 lat temu zakładałem tutaj konto. Gdy używam własnego imienia i nazwiska na jakimś portalu, gdzie potrzebna mi jest prawdziwa tożsamość, wtedy owszem, jestem zarejestrowany dużą literą, według zasad ortografii.
edytowany przez argazedon: 20 paź 2013
Ehhh tak tak grubiaństwem mierzisz ... :)
A nicki racja, piszą z malej litery ale tylko dzieciaci z podstawówki oraz gimnazjum , też radze zapamiętać na przyszłość .
Pozdrawiam

Temat przeniesiony do archwium.