Pomoc w tłumaczeniu

Temat przeniesiony do archwium.
Dopiero zaczynam sie uczyc hiszpańskiego wiec nie bardzo mogę sobie poradzić z tworzeniem bardziej ambitnych zdań.
Bardzo bym prosiła o przetłumaczenie tej wypowiedzi:


Chociaz teraz jest bardzo trudny czas w moim życiu to nie tracę wiary i nadziei. Pamiętam twoje słowa. Nie jesteśmy sami bo zawsze znajdzie się choć jedna osoba która nas uratuje. Z własnego doświadczenia wiem jak ważne jest by szukać wsparcia wśród ludzi, którzy nas otaczają. Nigdy się nie poddam bo moje życie ma wartość. Popieram twoją misje. Dziękuję i kocham cie z całego serca. To co robisz jest wspaniałe. Trzymam kciuki żebyś nigdy nie stracił zapału i pogody ducha. Niech cię Bog błogosławi.
_____
Aunque ahora es muy difícil período en mi vida, yo no pierdan la fe y la esperanza. Recuerdo tus palabras. Siempre habrá una persona que nos va a ayudar. Desde mi propia experiencia,
se lo importante que es buscar el apoyo de las personas que nos rodean.
Aunque es difícil no rendirse porque mi vida tiene valor! Estoy a favor de tu misión. Gracias y te amo con todo mi corazón. To, co robisz jest niesamowite. Crucemos los dedos por tu...???...
Dios tu los bendiga.

Strasznie się z tym wymeczylam i tak pewnie wyszło fatalnie wiec z góry przepraszam i bardzo prosze o pomoc z tym tłumaczeniem.. :(

« 

Sólo en español

 »

Pomoc językowa