Wieczór panieński - pomocy

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,

Proszę niezmiernie mocno o przetłumaczenie wiadomości, która jest niezbędna do zorganizowania wieczoru panieńskiego mojej przyjaciółki w Hiszpanii!

"Cześć dziewczyny,

Jestem przyjaciółką ***(imię panny młodej)***. W związku z jej ślubem chciałybyśmy zorganizować dla niej wieczór panieński. Nie mówię po hiszpańsku, ale mam nadzieję, że poradzimy sobie. Jeśli któraś z Was mówi po angielsku to dajcie znać - ułatwi nam to kontakt.
Przylatuję do Hiszpanii w środę (17.08). Wydaje mi się, że najlepiej byłoby zaskoczyć *** w czwartek (18.08). Pasuje Wam ten termin?
Plan jest taki, żeby najpierw sprawdzić, czy *** będzie dobrą żoną (przygotujemy dla niej i dla nas zadania do wykonania), a potem możemy pójść na dyskotekę.
Myślałyśmy o następujących zadaniach:
-podział na dwie grupy - przygotowanie welonu dla panny młodej z papieru toaletowego,
-pamiętnik młodej pary - do przygotowania wydrukowane zdjęcia pary młodej, jakieś magazyny,
-quiz - Panna młoda będzie odpowiadać na pytania dotyczące relacji z *** - gdzie się poznali, pocałowali, jak była ubrana. Za każdą nieprawidłową odpowiedź będzie kara,
-wyzwania - wyzwania zapisane na karteczkach (zapytaj jakiegoś mężczyznę na ulicy jaki ma kolor majtek, poproś jakiegoś faceta, żeby pokazał swoje bicepsy itd.),
-wspomnienia - każda z nas opisze najlepsze, najciekawsze wspomnienia z chwil spędzonych wspólnie z panną młodą,
-mistrzyni rzeźbienia - penis ulepiony z piasku w ciągu przykładowo 60 sekund
-list w butelce - *** napisze co oczekuje od życia za tydzień, miesiąc, rok i za 10 lat.
Jako lokalizacje proponujecie. Może plaża w Arenys de mar albo Barcelone?
Jeżeli macie inne propozycje to napiszcie o nich śmiało. Prosiłabym Was również o nr telefonu (używacie WhatsAppa?).

Pozdrawiam "
Hmm, to chyba robota dla tłumacza, to tak jakby ktoś chciał wyrwać zęba u Stacha w piwnicy bo za dentystę nie chciał zapłacić.
edytowany przez Mequetrefe: 26 lip 2016
Każdy, choć trochę orientujący się w hiszpańskich realiach, wie dlaczego ten temat został zignorowany.

« 

Sólo en español

 »

hiszpański amerykański