Lista słówek hiszpańskich

Temat przeniesiony do archwium.
Witam. Poszukuję listę 3000 (ewentualnie tysiąca) najczęściej używanych słów w hiszpańskich. Cciałbym zbudować sobie bazę w Super Memo, lub wpisać je na fiszki. Uzywam tego sposobu do nauki angielskiego, jednak nie moge znaleźć nic takeigo po hiszpąńsku..... Będę wdzięczny za wszelką pomoc :) Pozdro
Cześć,

mam ogromną prośbę, jeżeli znajdzie się ktoś, kto Tobie pomoże czy prześle info o które prosisz, CZY BĘDĘ MOGŁA RÓWNIEŻ LICZYĆ NA PRZEKAZANIE ICH DALEJ, NP. MNIE?

DZIĘKI z góry!
Sylwi
Jeny! To chcesz żeby ktoś Ci je wypisał tu na forum? Te 1000 słówek. Uuuuu. To ciężko będzie. Ale znam taką bazę podstawowych slówek, właściwie tylko widziałam w sklepie, nie mam jej. Ale z tego, co wiem, to jest to raczej słownicto bardzo podstawowe (chyba właśnie 3000 słówem czy coś około). Jest to taki program komp w zielonym kartoniku :P chyba Point czy jak to się tak pisze :P hehe. Są zestawy do nauki różnych języków, widziałam hiszpański, angielski, niemiecki, francuski i włoski. Skrzynka zawierająca taki zestaw z jednego języka na cd (możliwe że na więcej niż jednym, nie wiem tego. Kosztuje chyba około 40 zł.
Witam.Dzięki za info :) Miałem jednak nadzieję, że ma ktoś link do strony lub plik tekstowy. Chodzi mi o słownictwo z tzw. korpusów językowych. 3000 słów zapewnia zrozumienie 80 % tekstu o tematyce ogólnej, dlatego tak mi na tym zależy.Nauka tego przy pomocy Super Memo to maksymalnie pół roku pracy :)) Jeśli ktoś jest zainteresowany listą z zngielskiego to służę pomocą !:) Mój e-mail : [email] Pozdrawiam jamnikkk
Kup sobie za grosze program do nauki słówek hiszpańskich z gotową bazą 3000 słów.
Znajdziesz go tutaj: http://www.eMaestro.pl

albo wpisz w google: emaestro

 »

Pomoc językowa