Proszę, przetłumaczcie...

Temat przeniesiony do archwium.
Bardzo prosze, czy ktoś mógłby mi przetłumaczyć na polski następujące zdania...? zupełnie nie umiem sobie z tym poradzić. Jedyna nadzieja w Was.
1. Choqué contra un camión estacionado que venía en dirección contraria.
2. El peatón chocó contra mi coche y se metío debajo.
3. El otro coche chocó contra el miom, sin previo aviso de sus intenciones.
4. El tio estaba por toda la calle y tuve que hacer varias maniobras bruscas antes de darle.
5. Un coche invisible que salío de la nada me dio un golpe y desapareció.
6. El peatón no sabía en que direccíon correr, así que le pasé por encima.
7. Volviendo al hogar, me metí en la casa que no es y choqué contra el árbol que no tengo.
8. Creía que el cristal de la ventanilla estaba bajado pero me di cuenta de que estaba subido cuando saqué la cabeza a travéz de ella.
9. Estaba convencido de que el vejete no llegaría nunca al otro lado de la calzada cuando le atropellé.
10. La causa indirecta del accidente fue un tipo bajito en un coche pequeño, con una boca muy grande.
to chyba jakies kawaly nie ?

1. Zderzylem sie z zaparkowanym samochodem ciezarowym ktory nadjezdzal z przeciwka.
2. Przechodzien zdarzyl sie z moim samochodem i schowal sie pod nim.
3. Samochod zdaerzyl sie z moim bez wczesniejszego zawiadomienia o swoich zamiarach
4. Facet ruszal sie po calej ulicy i musialem wykonac wiele manewrow zanim go uderzylem (albo przejechalem)
5. Niewidoczny samochod ktory wyjechal uderzyl we mnie i zniknal
6. przechodzien nie wiedzial w ktora strone biec wiec go przejechalem
7. Wracajac do domu wjechalem w nie moj i uderzylem w drzewo ktorego ja nie mam
8. Myslalem ze szyba boczna byla opuszczona ale zdalem sobie sprawe ze nie kiedy wychylilem glowe przez nia
9. Bylem pewien ze staruszek nigdy nie zdazylby dojsc na druga strone kiedy go przejechalem
10 . Przyczna nie bezposrednia wypadku byl niski facet, w malym samochodzie, z duzymi ustami.



To tak mniej wiecej. I tak w ogole to jest jakies zadanie domowe ?

Pozdrawiam

Mattin
O rrrany!!! DZIĘKUJE CI BAAAAAARDZO. naprawdę nie spodziewałam się, ze ktoś mi pomoże. W sumie, to masz racje bo za mądre to te tekty nie są.... jeszcze raz baaardzo ci dziękuje. To zadanie domowe z hiszpańskiego z którego jestem baardzo początkująca.
pozdrowionka przesyłam i życzę miłego wieczoru.
P.S. Mattin bardzo poprawiłeś mi humor. :)

 »

Pomoc językowa