Slodkie slowa ?

Temat przeniesiony do archwium.
Wiecie co..w sumie na G.Canarii mieszkam juz jakis czas i tego jezyka sie juz wie sporo,ale prawda jest taka ze nie wiem za wiele "czulych slow" tzn. mialabym prosbe aby ktos napisal mi hasla tego typu : sloneczko,kotku,kochanie..chce wiedziec jak najwiecej tego typu slow :) potrzebuje ich bardzo ;) Z gory Wam dziekuje :*
slonce-sol
kotek-gatito/a
kochanie-carino zdrobnienie-cari
serce-corazon
Najbardziej pieszczotliwe słowo jakie znam "WYSZUKIWARKA":

http://www.hiszpanski.ang.pl/Pieszczotliwie_1946.html

De nada ;)
Hahahahha, uwielbiam Cię :)
Ja to jestem Dulce :D I jeszcze wygrałem 30 batonów w promocji snickersa lol :D hahaha to się nazywa mieć farta :D lol ale się objem :D pozderki :D
dziekuje,dziekuje,dziekuje :* ,;P ;))))))))
i jeszcze jakiś besitosik para mi hahah :D żyć nie umierać: pełno snickersów, besitosy i piękne ... czekoladki lol
No no, a ktoz to tak bryka na tym forum heee??;) A z tymi snickersikami, to nie zapomnij hmmm ze jeszcze w rodzinie jest ( a moze juz ja wypisali?) taka jedna prima Inga ktora chetnie skusilaby sie na takiego jednego batonika:):):)
Na jednego ?????? Czys Ty zgłupiała ???? Ja bym milion wszamał ;] A tam jednego to szkoda sobie zębów psuć ;] I tylko smaka robić ;] hyhy
Od jedngo to sie zabki nie popsuja, co najwyzej moga si pobrudzic;) Gorzej z Toba acerq, jak tak dalej pojdzie to w mlodym wieku zostanie szczerbatym potworem jeje;);) Co tak spokojnie w sobotnia noc? Bez wypadow?
Waasnie wpadlem do domq po rendez vous, jechal jakis koles rowerkiem i mu MARCONI wypadlo i sie potluklo lol2. Ale mialem pompe. Zwlaszcza ze rima aprilis dzisiaj od 8 minutek juz wg mojego czasomierza hahaha ja jestem czekoladowy potwor. A Marconi to winiucho za 7,5 chyba lol2. pozderki
hehe smiac sie tak z biednego czlowieka, wstydzilbys sie Ty potworze!!!
No no no... rozwin temat;) Kogos juz tam dorwal?
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Programy do nauki języków

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie