Nowa hiszpańska baza SM

Temat przeniesiony do archwium.
W kwietniu b.r. nakładem Wydawnictwa PONS/LektorKlett ukazała się
w sprzedaży nowa baza SuperMemo wspomagająca naukę hiszpańskiego:

Szybki kurs słownictwa hiszpańskiego.

Baza oparta jest na Aktywnym słowniku języka hiszpańskiego, zawiera ok. 2500 słów i zwrotów hiszpańskich.

W pakiecie znajduje się również ten słownik.

Równocześnie ukazały się podobne bazy do języków angielskiego, francuskiego i niemieckiego.
masz może jakąs strone tego programu lub wiesz gdzie go można kupić?
Z gory dzięki za informacje
Możesz go kupić w księgarniach językowych lub korespondencyjnie w Wydawnictwie (www.pons.pl). Niestety tej pozycji nie ma jeszcze w internetowym katalogu. Powinieneś napisać do nich maila z zamówieniem.
a ja polecam strone
www.supermemo.net.pl
tam mozesz sie uczyc słówek za darmoche, sa tez 4 lekcje z kursu \"Espanol para ti\" reszte lekcji trzeba kupic

saludos
monika
Masz rację. Jeśli ktoś chce zacząć się uczyć języka samodzielnie, warto spróbować od strony SuperMemo online. Ale jeśli zachwyci się tym językiem i zechce poważnie się go uczyć, powinien kupic \"pudełkową\" wersję kursu \"Espanol para ti\" lub \"Szybki kurs słownictwa hiszpańskiego\" Wydawnictwa PONS. Wtedy okaże się, że trudno porównywać naukę z programem SM i naukę ze strony online.

Przede wszystkim nauka z programem jest dużo szybsza, zawiera lepsze ćwiczenia i 6xwiększą bazę ćwiczeń.
Dodam jeszcze, że pakiet "Español para ti" jest adaptacją kasetowego (12 kaset 80-minutowych) kursu Barbary Stawickiej pod tym samym tytułem.
Razem stanowią bezcenny materiał do nauki hiszpańskiego.
Czy jakas dobra dusza moze mi polecic jakies polskie stronki do nauki hiszpanskiego? (oprocz on-line) Gracias
Oto adres strony, która uważam jest niesamowicie przydatna do nauki hiszpańskiego, i dla tych którzy dopiero zaczynają i dla tych, dla których hiszpański jest pasją (tak jak dla mnie).Pozdrawiam wszystkich!!

http://www.ds5.agh.edu.pl/~magnes/ept/informacje.php?p=1
hej! dzieki za super stronke:)
witajcie!

kochani napiszcie jesli wiecie jak to jest z tym egz na iberystyke. to ten sam co na agl slyszalam?moze ktos z was juz studiuje alub probowal?
i jaki to poziom? cae?
a ta druga czesc? chodzi mi o wawe. na czym polega? rozmawialam z pania od strony iberystyki i powiedzala ze to test gramatyczny. co wiecie na ten temat?
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa