anglistka-hiszpanski od podstaw-jaki program?

Temat przeniesiony do archwium.
Hej. Studiuje filologie angielska. Chce zaczac hiszpanski od podstaw. Myslalam o samodzielnej nauce. Myslalam o jakis programach multimedialnych. Bardzo zalezaloby mi by moznabylo odsluchac wymowe danego slowka, byla wytlumaczona gramatyka itd.

Jestem pilna i chetna do nauki. Co polecacie? A moze lepszy kurs?
Hmm, szczerze mówiąc ten temat był tu już wałkowany masę razy, więc na początek poszperaj na forum :)
Szperalam i nadal nic nie wiem.

Kazdy poleca co innego. Nie znalazlam na tm forum zadnego programu z ktorego byliby wszyswcy zadowoleni.

Jak do tej pory zauwazylam ze popularnoscia cieszy sie:

Espanol Para Ti

Profesor Pedro

Niejaki Perlin-autor ksiazki?

De pe a pa

Ja hiszpanskiego sie nigdy nie uczylam, kompletnie nie mam o nim pojecia.Nie chce takiej ksiazki czy programu ktory uczy tych co maja podstawy. Chce programu ktory nauczy mnie od zupelnego zera.

Ktory z powyzszych materialow edukacyjnych spelni moje oczekiwania? A moze jakies inne programy sa godne polecenia?

Prosze o opinie. Program chce kupiuc jak najszybciej.
Hehe, ile opiniodawców tyle opinii. Ja uczyłam się z Perlina, jak większość tradycjonalistów, ale ostantio przejrzałam program Español Para Ti i muszę przyznać, że jest niezły. W obu pozycjach lekcje masz od podstaw. Innych nie znam, polecam Perlina (peany pochwalne na jego cześć już kilka razy na tym forum wygłaszałam, poszukaj w wyszukiwarce :)
Pozdrawiam.
Agniecha hej :) Dzieki za odpowiedz.Cenie sobie wszytskie wpisy.

Posluchaj wytlumacz mi co to ten Perlin. Tzn jest to ksiazka czy kasety? Da sie z tego nauczyc wymowy? Ile to kosztuje jaki tytul naile ksiazka mi starczy?

Czy moze lepiej Espanola kupic? Co na dobry poczatek?

« 

Brak wkładu własnego