No hay problema + zaawansowany - Tematyka

Temat przeniesiony do archwium.
Witam
Przez ostatnie kilka miesięcy spędziłem korzystając z programu Supermemo + No hay problema podstawowy i średni. Właśnie zbliżam się ku końcowi i zastanawiam się czy kupić kolejną część. I stąd moje pytanie :

Czy materiał w "zaawansowanym" jest równie idiotyczny co w poprzednich częściach ?

Nie mam nic do gramatyki , ale uczenia się o sztuce, wystawach, kolażach i innych rekonkwistach mam szczerze dość. Całe to słownictwo związane ze sztuką itp. wydaje mi się kompletnie niepotrzebne, brakuje natomiast słownictwa przydatnego w bardziej przyziemnych sprawach. Cały czas jestem pod wrażeniem jak kiepski dobór materiału może zepsuć całkiem niezły program. No i żal mi marnowanego czasu, zwłaszcza że nie mam go wiele do wyjazdu

Gracias de antemano por respuestas :)

Pozdrawiam
Piotrek
"Czy materiał w "zaawansowanym" jest równie idiotyczny co w poprzednich częściach ?" - hahaha, świetne :) Masz rację, ja kiedyś na kursie miałam lekcję o mięsie (a prawie go nie jem). Po półgodzinnym poznawaniu nazw kolejnych kiełbach poszłam do domu, i tak do niczego mi się to nie przyda :)

Nie odpowiem Ci niestety na Twoje pytanie, ale wiedz, że poprawiłeś mi humor :D

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa