Profesor Pedro !!!!!!!

Temat przeniesiony do archwium.
Witam pilnie poszukuje tych programów:
Profesor Pedro Słownictwo
Profesor Pedro Rozumienie ze słuchu i Konwersacje
tzn. do ściągnięcia z rapidsher's czy skąś...
no i jakby ktoś miał jakieś inne programy z tej seri to też nie zaszkodzi :P
najbardziej zależy mi na słownictwie
z góry dzięki ;P
Te programy można bez problemu kupić tutaj ->
http://www.jezykiobce.pl/hiszpanski_multimedia.php


Pozdrawiam
mkgrajek
a w sprzedazy jest juz nowa wersja 6.0 Profesor Pedro Słownictwo...
Mariusz
polecacie ten program?
zdecydowanie tak
chociaż rozumienie ze słuchu nie jest już taie fajne
gdzie kupiliście ten program i za ile i czy w tym programie nauka słówek jest z rodzajnikami typu la,el....itd?
Hola!!!
Profesora Pedro można kupić już chyba w każdym empiku, na allegro, w księgarniach językowych... to jest już dosyć rozpowszechniony program i raczej łatwo go dostać. Kosztuje ok. 6[tel]zł. Jeśli chodzi o "Prof. Perdo Słownictwo" to BARDZO POLECAM!! To jest właśnie program dzięki, któremu jesteś w stanie nauczyć się trwale naprawdę bardzo wielu słówek w dość krótkim czasie. Jeśli chodzisz gdzieś na kurs hiszpańskiego, to (jak dla mnie) ten program jest po prostu niezbędny. Bez żadnego problemu (i przy niewielkim wysiłku) można zapamiętać niemal wszystkie słówka, które pojawiły się na lekcji, bo program sam wyznacza Ci codziennie powtórki... Ja jak jeszcze chodziłem na kurs, to po ok. miesiącu czasu widziałem niesamowitą różnicę... po prostu nauka stała się naprawdę dużo bardziej efektywna... dobra, dość zachwalania programu...
W programie słówka są z rodzajnikami - dopiero odpowiadając na pytanie...
Ponadto można tworzyć własną bazę słówek - tzn. chodzisz na kurs, czytasz książkę... wpisujesz sobie do programu słówka, których nie znasz i się ich uczysz... się znaczy wystarczy raz je włączyć do nauki i program wyznacza Ci powtórki.. tak naprawdę to sam program nie pozwoli Ci nie zapamiętać tych słówek. no dobra... po prostu POLECAM i tyle...
A jeśli chodzi o "Prof. Pedro Rozumienie ze słuchu" to już trzeba mieć trochę więcej cierpliwości... ale są świetne nagrania... i video i audio... naprawdę bardzo ciekawe
Dzieki za odpowiedż.Być może że sobie kupie ten program
Będzie Profesor Pedro 6.0 cały zestaw??? Jeśli tak to kiedy? Z góry dzięki za odpowiedź!:)
a czy istnieje możliwość skorzystania z cudzej bazy? może ktoś mógłby taką swoją bazę wrzucić na chomika? ;) bo profesor pedro jest super! ;)
A ja zapytam czy orientujecie się czy ten program jest też w wersji dla osób zaawansowanych? Jeśli ma dobry sposób na naukę słówek to mogłabym się nim zainteresować ale nie chcę znowu przechodzić etapu nauki kolorów, owoców itp... Wiem ,że jeśli chodzi o hiszpański to wydawnictwa zwykle kończą swoją pracę na poziomie średnio zaawansowanym, chyba nie wierzą ,że ludzie w naszym kraju mogą już znać hiszpański ponad ten poziom, co mnie często nieco irytuję. No ale zapędziłam się. Jeśli ktoś jest obyty w temacie to proszę o podpowiedź. pozdrawiam
Zapewniam, że jest zróżnicowane słownictwo i dużo nowych rzeczy zawsze się trafi. Poza tym możesz wybierać sobie poziom trudności słówek. Ja uwielbiam ten program.
Proszę bardzo:

słownictwo mam tylko bo sam z tej stronki ściągałem, konwersacji tam nie ma.

http://darkwarez.pl/forum/viewtopic.php?t=1101623&highlight=profesor+pedro
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie