Busco gente para hablar español

Temat przeniesiony do archwium.
Hola!Quiero conocer gente de todo el mundo para hablar español:)
Mi msn [email]
hola :D ya te agregue
Mam namiary na pewnego Meksykanina, bardzo mily chlopak. Chetny do rozmow po hiszpansku, angielsku, wlosku i francusku, jak rowniez skory do nauki polskiego. Gadu juz ma sciagniete i jako tako sobie z nim radzi. Po jego numer prosze sie zglaszac na moj nr [gg] .
Hola Ana. ¿De verdad eres polaca? Tu español es demasiado perfecto y escribes una ñ muy poco polaca.
Sha...ja w sprawie gg...wiesz mam przylaciela włocha który za chiny ludowe nie może uruchomić gg...Jak to zrobił Twój Meksykanin..masz może jakąś instrukcję po ang.włosku lub hiszp.??może być nawet francuski...Pozdr!!!;-))))
Hej. Z moim Meksykaninem to ja sie nie musze przez gadu-gadu kontaktowac, na szczescie zawsze jest blisko i mozemy sobie normalnie porozmawiac. A ten, o ktorym pisalam wyzej, sciagal gadu i w tym samym czasie podawalam mu instrukcje przez MSN, na biezaco tlumaczylismy co mu sie tam w okienkach pojawialo. Zadnych konkretnych instrukcji nie mam, ale jak chcesz odezwij sie na moje gadu, to Ci dokladnie opisze co i jak. A teraz korzystajac z okazji, ponawiam apel do calej reszty - kolega zwarty i gotowy, naprawde nikt nie chce z nim porozmawiac???
Dzięki Sha...pomyślę!!! Pozdrów Meksykanina ode mnie!! Chętnie ale na razie brak czasu...Pa
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Sólo en español