lingwistyka-niemiecki + hiszpański

Temat przeniesiony do archwium.
Gdzie można studiować lingwistyke o kombinacji : niemiecki + hiszpański, lub germanistyke z grugim językiem hiszpańskim. Tylko byloby dobrze gdyby hiszpanski byl od podstaw, bo ja nigdy sie go nie uczyłam. Czy w ogóle jest gdzies takasz koła, która kształci w tym kierunku????
wiem, ze sa lingwistyki ang+niem+hiszp mozna wziasc jako trzeci, ale taka o jakiej ty piszesz tez baaaardzo by mnie interesowala, wiec podpisuje sie pod pytaniem obiema rekami;]
Uczę się niemieckiego juz ponad 7 lat a hiszpanski to moja osobista fascynajca, tylko ze jak do tej pory nie miałam okazji go poznać...Cieszę się, że ktos ma podobne zaintersowania do mnie;]

Czekamy na informacje;]
Tak mi sie wydawało, ze chyba nie ma takiej szkółki...:(
Szkoda...jesli bedziecie miec jakies info prosze o pomoc;]
A czy wogule mozna pojsc na iberystyke bez znajomosci jezyka hiszpanskiego?? Znam jezyk angielski, ucze sie jezyka niemieckiego i w tym roku zaczynam hiszpanski ale do maturki tylko 2 lata wiec raczej nie uda mi sie zdac hiszpanskiego rozszerzonego.. Z gory thx za odpowiedz
juz gdzies bylo na ten temat - tak, mozna, egzaminy z ang sa wtedy, o ile dobrze pamietam
Na UW w ILS jest mozliwosć niem.+hiszp. albo hiszp.+niem.
A czy hiszpanski jest od podstaw czy trzeba miec go bardzo dobrze opanowany???
na ils trzeba miec opanowane obydwa języki
Szkoda....:(
A zobacz tutaj> http://www.wsl.edu.pl/?menu_id=16

Jest to Wyższa Szkoła Lingwistyczna w CZęstochowie; masz do wyboru kilka specjalności...z resztą zobacz na stronie ;]

Pozdrowienia;]
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa