NKJO Sandomierz

Temat przeniesiony do archwium.
Hola!
W przyszłym roku wybieram się do NKJO do Sandomierza na filologię hiszpańską? Czy ktoś może tam studiował? Byłbym bardzo wdzięczny za wszelkie informacje? Saludos!:)
Ja też jestem zainteresowana tym tematem! :)
No właśnie, założyłem ten temat już jakiś czas temu, ale nikt nie odpowiedział. Od października będę studiował w NKJO w Sandomierzu i chciałem wiedzieć co nieco o tym jaki jest tam poziom i w ogóle... :)
Ja gdzieś czytałam, że poziom jest dobry jeśli chodzi o filologię angielską. O Hiszpańskiej niczego nie udało mi się dowiedzieć. Ale nie ma co się dziwić, bo to zdaje się młoda specjalność w tej szkole. Piszesz, że od października będziesz tam studiował, ale postępowanie rekrutacyjne odbędzie się dopiero w lipcu. Czy to znaczy, że nie ma problemu, żeby się tam dostać? A, i orientujesz się czy jest jakaś opłata rekrutacyjna? Ja się dopiero zastanawiam nad tym kierunkiem. Myślę o filologii hiszpańskiej w NKJO w Sandomierzu lub o filologii iberyjskiej WSSP w Lublinie. Interesuje mnie tryb zaoczny.
Wygrałem tam indeks :D Co do opłat to nie wiem.
Hej. Zastanawiam się właśnie nad rozpoczęciem studiów w tej szkole. wie ktoś może jaki tam jest poziom? czy nauka hiszpańskiego jest tam od podstaw czy może od początku poziom jest wysoki? ja jestem samoukiem i obawiam się że mogę sobie nie poradzi :/ proszę o odpowiedź ;)
hej. ja w tym roku skonczylam filologie hiszpanska, z tym że w NKJO w Bydgoszczy. Myślę ze to w Sandomierzu bedzie mialo podobny poziom do bydgoskiego. Jesli chcecie byc w przyszlosci nauczycielami to warto isc do NKJO. Jest bardzo duzo przedmiotów dydaktycznych oraz praktyki pedagogiczne (ja mialam przez caly rok w podstawowce). Jezyk tez byl bardzo dobrze wykladany. Polecam NKJO-ty, uwazam ze sa o niebo lepsze od iberystyk i kulturoznawstwa, no ale jak kto woli.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Życie, praca, nauka