filologia hiszpańska - UJ progi

Temat przeniesiony do archwium.
Jakie były tegoroczne progi na filologię hiszpańska na UJ ? Na ile % trzeba napisać maturę ?
Niestety nie mogę znaleźć takich informacji nigdzie w internecie.
A może jest tu ktoś ze studentów tego kierunku na UJ ?
Ja rekrutowałam się w 2011, miałam chyba 92% i 94%, to trafiłam na listę rezerwową, ale ogólnie dostałam się z II rzutu. Pierwszych kilka osób na liście miało jedną, albo nawet dwie setki, zazwyczaj dzięki olimpiadom.
Ale mogło się przez te lata zmienić...

A jakbyś chciała dowiedzieć się więcej o tym, jak studia na UJ wyglądają, to pisz na priv. Ja osobiście jestem średnio z nich zadowolona. Chociaż to też na pewno kwestia oczekiwań, perspektywy, itp.
Ohhh :/
http://www.offuj.fora.pl/dzial-ponadwydzialowy,11/oficjalne-progi-punktowe-2011,11111.html
A tu jest napisane, że w 2011 r. próg wynosił tylko 63 pkt. I to w pierwszej turze. Jak to możliwe :'(
edytowany przez ttanala: 28 gru 2015
to ja nie wiem. jak dla mnie to 63 pkt mógł wynosić próg ostateczny, ale tego nie wiem.
jedyne, co mogę potwierdzić - rekrutowałam się na rok akademicki 2011/2012. ze średniej ważonej z wyników, które miałam wyszło 93 pkt.
W pierwszej turze dostało się 39 pierwszych osób z listy, ja byłam na 41 miejscu.
Nie wiem, ile osób zrezygnowało po pierwszej turze, bo przy drugiej dostałam już tylko po prostu informację, że się dostałam.

naprawdę nie wiem, skąd te różnice. może najlepiej po prostu zadzwonić na konkretny wydział i dopytać? tam z pewnością mają najrzetelniejsze informacje :)
Ale miałaś tyle z rozszerzeń, tak ? :/
aaa
Czyli naprawdę tam jest aż tak trudno dostać się na każdy język ? Nie mają szans ludzie z przeciętnymi wynikami jak no nie wiem 80 % z rozszerzenia :/

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie