Lingwistyka stosowana - gdzie?

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,
zastanawiam się nad studiowaniem lingwistyki stosowanej, konkretnie z językami hiszpańskim i angielskim (najlepszy byłby hiszpański wiodący, ale angielski też ujdzie o ile hiszpański będzie na dobrym poziomie). Dlatego też chciałabym zapytać na jakich uniwersytetach publicznych znajdę taki kierunek, a także, gdzie jest dobry poziom i w jakich miastach polecacie studiować? Może ktoś ma jakieś doświadczenie, którym zechciałby się podzielić.
Przypuszczam, że najlepiej i tak wypada UW, ale zastanawiam się czy w innych miastach również takie studia są możliwe. Z tego co wiem, na UMCSie jest lingwistyka angielsko-hiszpańska, ale słyszałam bardzo różne opinie na temat poziomu, który podobno ostatnio spadł z napływem studentów ukraińskich (tu cytuję zasłyszane informacje).
Będę bardzo wdzięczna za wszelakie wskazówki.
Jeśli o połączenie język+język to ja słyszałam wiele dobrych wypowiedzi nt. prywatnej szkoły językowej WSF we Wrocławiu. Też szukam takiego połączenia tj. hiszpański z angielskim aczkolwiek w trybie niestacjonarnym. Najbardziej pozytywnie kształtuje się wg mnie WSF w oparciu o opinie studentów.

 »

Życie, praca, nauka