Lublin

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 41
poprzednia |
!Hola!Wiecie czy są moze jakieś szkoły do nauki hiszpana w Lublinie??? Dzięki
Najbardziej popularna szkoła jest IBERIA. Ale jak zrobisz sobie spacer po krakowskim, to jest ich tam jak grzybów po deszczu.
Hola,ostatnio tych szkol wyrosło jak grzybow po deszczu u nas w Lublinie ,jest Iberia,www.iberia.lublin.pl ,Dialogo www.dialogo.pl,empik ma kursy,avalon,elita ale wlasciwie wszedzie jak sie zorientowałam jest nastawienie na gramatyke czyli tradycyjne metody nauczania ,tez czegos szukam ale mi głownie chodzi o metode jakas konwersacyjna( cos takiego jak calan w angliku) saludos y abrazos chao
no własnie jak ktos ma namiary na jakies dobre kursy lub szkole z hiszpanskiego to prosze o informacje :)
Szkół jest sporo, ale jak wybrać dobrą? Polecam przjerzenie wykazu szkół językowych w lublinie, który zrobiła gazeta wyborcza: http://miasta.gazeta.pl/lublin/1,35641,1012522.html?as=1&ias=20 . W sumie każda szkoła dobra, jeżeli chcesz się uczyć.
Hola, I am from Spain but I don\'t speak polish, I am sorry.
I am looking for a job in Poland as spanish teacher, could someone help me?? I don\'t know how to find this kind of job in Polska.


Thanks!!!
Gamonie! Przeciez facet nie zna polskiego to jak ma zrozumieć co piszecie?
a moze zanim zaczniesz obrzucac ludzi wyzwiskami spojrzysz najpierw na daty wpisow...
si vives en Polonia seguro que encontrarás gente interesada en clases particulares, basta con poner carteles... y si buscas algo más serio - como trabajo en alguna academia - pues tendrías que ponerte en contacto directamente con ellos; puedes intentar en el Instituto Cervantes en Varsovia (o en Cracovia, porque iban a abrir uno ahí); además, en todas las ciudades hay un montón de academias, y como español está ahora muy de moda no deberías tener muchos problemas...
suerte :)
Gracias por tu ayuda nadira. Si puedo ayudarte en algo este es mi email:

[email]

de momento estoy en España pero me gustaria viajar a Lublin en breve.

Saludos!!
Ja moge bo studujem po polsku w Lublinie jesli interesujesz.
MI polaco es muy malo pero bueno. Estoy en Polonia y en febrero en Lublin estudiando. Si te interesa puedes escribirme a [email]
Hej.Czy ktoś z was uczył się lub uczy hiszpańskiego w szkole Avalon?Chciałabym dowiedzieć się czegoś o tej szkole tzn czy warto zainwestować w naukę hiszpańskiego właśnie tam?Co sądzicie?
jest nowa szkoła na Narutowicza, nazywa się Oxford Street, bardzo niskie ceny za hiszpański
pytanie zapewne już mocno nieaktualne, ale może się przyda komuś jeszcze: ja uczę się w szkole Maestro, prowadzonej przez rodowitego Argentynczyka, zajęcia odbywają sie na Politechnice i to jest wlasnie to, o czym piszecie-lekcje czysto konwersacyjne, bez żmudnego maltretowania gramatyki i niekończących się ćwiczen.Ponadto naprawdę zaskakująca pomysłowość Enrique;) Wiecej informacji na stronie:http://www.maestro.lublin.pl/
A ja polecam wam euroedukacje przy Narutowicz, przygotowują i prowadzą egzaminy DELE.
proponuję prywatne lekcje u mojego męża, nie będę się na razie rozpisywać o szczegółach
!Hola! Ja przez ten rok chodziłam do Dialogo, ale wiem, że Iberia jest najlepsza. W tym roku się tam wybieram. Adiós
a co sądzicie o szkole "Evita"?
Ja namierzyłem szkołę IKK na Czechowie, na Braci Wieniawskich 5. Mają hiszpański, gościu wygląda na solidnego, opowiadał, że na pewno będę zadowolony. Metoda mieszana, z elementami audio-video i tradycyjnymi. Potępiają metody typu Callan ze względu na tępe kopiowanie słówek i zwrotów, a z formułowaniem własnych wypowiedzi to już gorzej ... Chyba tam pójdę.

pozdrv
Witam,
ja polecam szkołe Dialogo, według mnie goście uczą naprawdę nowocześnie, duży nacisk na praktyczne mowienie i chce się uczyć na tych zajęciach.
Ja chodziłem dwa lata do nich. maja siedzibe koło hotelu Victoria!
O Iberii slyszałem nienajlepsze opinie ale nie chodziłem do tej skoły wiec sie nie wypowiadam:) pzdr.
Widać, że się tych szkół namnożyło ale dużo ma w ofercie wszystkie języki, czyli uczą wszystkiego i niczego..
Ja osobiście też polecam Dialogo. Specjalizują się w językach romańskich, szczególnie w hiszpańskim. Dużo mówienia, ciekawe zajęcia, dużo materiałów. Mają też platformę e-learningową jako wsparcie tradycyjnych metod nauczania. Tego chyba nie mają inne szkoły. Ale najważniejsze, że pojechałem po kursie do Hiszpanii na wakacje i sobie całkliem nieźle radziłem, hehe. Pozdrawiam.
Widać, że się tych szkół namnożyło ale dużo ma w ofercie wszystkie języki, czyli uczą wszystkiego i niczego..
Ja osobiście też polecam Dialogo. Specjalizują się w językach romańskich, szczególnie w hiszpańskim. Dużo mówienia, ciekawe zajęcia, dużo materiałów. Mają też platformę e-learningową jako wsparcie tradycyjnych metod nauczania. Tego chyba nie mają inne szkoły. Ale najważniejsze, że pojechałem po kursie do Hiszpanii na wakacje i sobie całkliem nieźle radziłem, hehe. Pozdrawiam.
!Hola! A ja polecam Dialogo. Dla mnie najlepsza szkoła hiszpańskiego w Lublinie. Przede wszystkim świetny klimat, spoko ludzie i są skuteczni.
I tak najlepsze sa prywatne lekcje, wydatki sie rozkladaja, godziny tak jak Tobie pasuje i jeszcze ktos sie skupia tylko na tym co Ty umiesz jakie robisz bledy i ciagle musisz mowic...
Najlepsza w Lubinie jest szkoła Enrique Zanni. Chodziłam 4 lata i poleca. Mozesz sprawdzic pod adresem www.maestro.lublin.pl Metod podobna do Callana duzo rozmowy mało gramatyki i fajni ludzie :-)
Szukam naprawde dobrej szkoły do nauki hiszpańskiego! Uczę się już 4 lata i interesuje mnie tylko poziom zaawansowany.Nie chce chodzić na żadne kursy przygotowujące do egzaminów bo jeden z hiszpańskiego już zdałam i wystarczy.Która szkoła ma native speakerów z hiszpańskiego i prowadzi kursy konwersatoryjne na poziomie zaawansowanym? Dajcie znać, jak wiecie !!! (Interesują mnie wszystkie szkoły poza Maestro - bo tam wszystkie dostępne poziomy już przeszłam)
Spradź tutaj http://www.najezykach.pl/?action=polish&cityStart=G&cityId=26&langId=3. powinnaś cos znaleźć ciekawego.
iberia najlepsza :] {instytut Carvantesa też fajny}
a co sądzicie o szkole Profi-Lingua?
pozdrawiam
a co słyszałeś o Iberii?Bo ja słyszałam, że to najlepsza szkoła hiszpańksiego w Lublinie...
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 41
poprzednia |