cos w Toruniu????

Temat przeniesiony do archwium.
Witam:) czy ktoś moglby mi poradzic jakis dobry kurs albo jakiegos dobrego korepetytora w Toruniu? ucze sie sama ale chyba musze zaczac z kims rozmawiac:)
Hola Olus!
Jestem z Torunia i uczę sie hiszpańskiego w Empiku. Mam rewelacyjnego lektora!!! Jeśli spytasz o Kasie Lewicką , to na pewno cię doinformują w Empiku. To jest po prostu nauczyciel z powolania, ktory nie tylko nauczy cię jezyka, ale także myśleć po hiszpańsku i już nigdy nie przestaniesz mowić w tym języku. Kasia nie pozwoli ci zasnąć na zajęciach ;)
Jeśli chodzi o mnie to w tym roku bedę na "nivelu" 7-9 (Madrid). Bedziesz miala jakies pytanie, to pytaj... życze powodzenia.
witam
to znow ja niestey szkoly jezykowe musze sobie odpuscic ze wzgeldu na dziwaczny plan na studiach...:( szukam kogos w toruniu kto podjalby sie uczenia mnie w ramach korepetycji:) mozecie polecic mi kogos?a moze ktos jest chetny?:)
A na jakim jesteś poziomie??? No ja to raczej się nie podejmę, bo sama się uczę i chociaz bardzo bym chciała kogoś uczyć tego języka, to jednak teraz myśle, że jeszcze nie.... hehehe. Poza tym też mam dużo zajęć, nie w szkole (bo klasa maturalna, to już dużo zająć nie ma), ale pozaszkolnych. Jednak znam osoby, które mogłyby cię zainteresować, tzn, ich nauka :P Napisz coś więcej, aha i co studiujesz???? Może się przejdę na UMK :P
hmm uczylam sie pol roku doszlam do polowy de pe a pa i polowy Ven 1, a dalej nie pasowal mi plan i nauka zaostala zawieszona:) jestem na stosunkach miedzynarodowych na UMk:) a znasz moze kogos kto uczy hiszpanskiego?a czemu sama nie chcesz sie podjac?:)
sorki, ze tak późno odpisuje.
Sama nie moge się podjąć, bo nie umiem jeszcze wszystkiego :P Sama się dopiero uczę. Jestem w klasie maturalnej i chcę ten język zdawać na maturze. Lepiej żeby uczył Cię ktoś z kwalifikacjami.
Poza tym nawet gdybym chciała, to nie miałabym kiedy. Mam cały tydzień zajęty, ciągle jestem w biegu.
Mam parę osób które mogę polecić. Jeśli chcesz, to podaję mój mail:
[email]
Napisz, jak będziesz chciała dowiedzieć się czegoś bliżej.
czesc
ja moge sie podjac korepetycji tylko dopiero w marcu, teraz wlasnie jestem na stypendium w Hiszpanii. Jesli nie znajdziesz korepytora do tej pory to napisz na adres [email]
i jeszcze, wiem ze teraz jest jeden Hiszpan w Toruniu na Erasmusie, studiuje ekonomie wiec moze uda ci sie go odnalezc i pocwiczyc hiszpanski z nativo,
pozdrawiam,
pa
eloo;) mam pytankooo nie moge sie doszukac czy jest wydzial iberystyki tzn filologii hiszpanskiej na umk'a w Toruniuu?????
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa