trójmiasto i nauka hiszpańskiego?

Temat przeniesiony do archwium.
czy ktoś może mi udzielić informacji, czy gdzies na terenie Wejherowa lub trójmiasta można się uczyć hiszpańskiego?
z góry dzięki za wszelkie info:)
Hahahaha tez tego szukam - niestety beskutecznie na moim poziomie. Spróbuj w szkole Siesta w Batorym w Gdyni - mają swoje www ale nie reklamuję także znajdz przez wyszukiwarke.

Buena suerte!
dzięki :) zaraz poszukam:) a Ty uczysz się gdzies konkretnie? ja juz nawet kupiłam anonse, zeby znalesc jakiegos korepetytora... jutro będę dzwonila i sprawdzala ;)
W Wejherowie tak! Jest szkoła językowa Webster School na ul. Rzeźnickiej tel. 677-54-24; jest jedna grupa początkująca - środa i sobota po 1,5 godz.
o jak milo a myslalem ze w Wejherowie nic nie ma :D
od kilku dni tez cisne hiszpanski ;] na razie sam...
a więc nie wiem czy są jakieś szkoły w Wejherowie, ale może ci co to czytają nie obrażą się jeśli w tym miejscu zaproszę chętnych do zapoznania się z moją ofertą korepetycji
mieszkam na osiedlu kaszubskim w Wejherowie
udzielam korepetycji na poziomie podstawowym
cena 15zł - z możliwością negocjacji
miejsce do uzgodnienia
mój E mail to - [email]
odpowiem na każdego maila
a moze kurs "zdalny".........???????
prosze o e-mail a dokladnie opisze to co mam do zaoferowania!!!!
[email]
noo wiesz zalezy ile masz latek
ja uczęszczam do kalsy hiszpańksiej w Gd-zaspa,i ardzo polecam taką instytucje ,ja jestem bardzo zadowolona
siemka. prosze o odpowiedz , zwłaszcza pania wyzej. bardzo chce sie dotac do 15 lo na zaspie do hiszpanskiej klasy, powiedz mi tlyko ile trzeba miec punktow do tej klasy i na czym polegal ten test predyspozycji jezykowych
widze że nikt nie odpowiada... no więc nie jestem w tej klasie ale mam tam znajomych i wogóle ni i chodze do XV LO :D No więc puntów potrzeba tak z 125-130 ale najważniejszy jest właśnie ów test który podobno polegał ostatnio na tym że mieli kilka zdań do przetłumaczenia po BUŁGARSKU - lub innym równie wykręconym języku i przy użyciu słownika musieli poprawnie przetłumaczyć zdania...w każdym razie tak słyszałem...
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe