Sosnowiec..

Temat przeniesiony do archwium.
czy ktoś może chodził na kurs hiszpańskiego do profi-lingua w S-cu? jezeli tak prosilabym o opinie. Chyba że sa inne szkoły warte polecenia :)
profi w Sosnowcu czy ja wiem.. kobiety w sekretariacie sa niemile! i mowia w kolko o testach... moze warto by isc do Empika (dze prawdopodobienstow spotkania p. Kasi) gdzie mozna chodzic do jednej grupy z kims bardzo ciekawym :p
:DD jeszcze gdyby była szansa spotkania tam dr. Kobiałeczki i kontynuowania terpaii byłoby wprost idealnie :))
terapia hohoho.... ale na teria powinno sie jezdzic do Krakowa! a nie do Empika! w Krakowie rezyduje teraz swiatowej slawy teraputka.... a niedaleko jest palac jego magnificencji :p
jestem z sosonowca i chciałabym uczyć się hiszpańskeigo tylko nei wiem co wybrać czy EMPIK czy PROFI-LINGUA, POMOŻECIE??
Szczerze mówiąc to ja polecam Empik- uczyłam się tam 3 lata i jestem naprawdę zadowolona. zajęcia były ciekawe, był czas na naukę i jakąś rozrywkę- czyli oglądanie filmu w wersji hiszpańskiej, słuchanie piosenek a to umila naukę. Co do Profi to ja za bardzo nie mogę się wypowiedzieć. Byłam tam tylko na teście, który przyporządkowywał do odpowiedniej grupy. Jak go napisałam to po sprawdzeniu okazało się że grupa na tym poziomie jest ale w Katowicach. Poza tym wydaje mi się że panuje tam chaos , nikt nic nie wie i nie jest zainteresowany Twoją osobą. Zazanaczam że są to moje odczucie, może inni są zadowoleni. Jakbyś miała jakieś pytania to pisz.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Do autora strony - uwagi, propozycje