Proszę o wszelką pomoc...zajrzyj!!!:))))

Temat przeniesiony do archwium.
iHola!
Moja sytuacja jest taka że uczę się od września w hiszpańskiej szkole dwujęzycznej w Warszawie. Aktualnie jestem w klasie zerowej(potem jeszcze 3 lata normalne), w ktorej ucze sie od podstaw hiszpanskiego... w klasie pierwszej bede mial juz jezyk hiszpanski jako wykładowy w historii hiszpanii, geografii hiszpanii oraz literaturze hiszpanii... Aktualnie mam 18 godzin tygodniowo hiszpanskiego.

JEŻELI POSIADACIE NA KOMPUTERZE JAKIEKOLWIEK MATERIAŁY DO NAUKI HISZPAŃSKIEGO ALBO JAKIEŚ KSIĄŻKI HISZPAŃSKIE W RÓŻNYCH FORMATACH, ALBO INNE WSZELKIE RZECZY ZWIĄZANE Z HISZPAŃSKIM ( np. TEBEOSY:)) TO BARDZO PROSZĘ (jeśli możecie i chcecie) O PRZESŁANIE ICH DO MNIE....BĘDĘ BAAAAAARDZO WDZIĘCZNY ZA WSZELKĄ POMOC...
PROSZĘ NIE POMIJAJCIE TEGO POSTU...JEŻELI MOŻECIE TO BAAAARDAZO PROSZĘ O WSZELKĄ POMOC
mój mail to : [email]
radze Ci poprzegladac dokladnie forum- w wielu miejscach byly wymieniane strony do nauki hiszpanskiego, poza tym mozesz sie uczyc prze piosenki itp...

w kazdym razie poprzegladaj forum bo warto:)

saludos
Cze! ja cos moze mam...a z jakiej szkoly jestes???? Cervantes?
wlasnie...z jakiej szkoly jestes?Cervantes, czy Jose Marti? amoze jeszcze cos innego... :)

 »

Pomoc językowa