Portugalski w Toruniu?

Temat przeniesiony do archwium.
Czy w Toruniu jest szkoła, która uczy portugalskiego? Jestem nowa w tym mieście i nie mam gdzie zasięgnąć takiej informacji. Z góry dzieki za info!
Pytałaś w Empiku?
Sprawdziłam- tam niestety 'tylko' angielski, niemiecki, włoski, hiszpański..... wiec ponawiam pytanie.
Tez jestem z Torunia. I też się chciałem uczyć. Ale niestety żadna szkoła portugalskiego nie oferuje:/ Pozostaje uczyć się samemu. Polecam książkę Jacka Perlina (co prawda to versao brasileira) i jakieś rozmówki na płycie cd albo mp3 zeby wymowe zalapac - na poczatek to wystarcza:> Bardzo łatwo się go uczyć samemu BTW:)
to jeszcze male pytanie gdzie taka ksiazke z cd albo mp3 sciagnac.

ostatnio kupilem sobie przez internet ksiazke z cd ale ksiazka to kicz (wyliczanka zdan) i po za tym cd ma duzo bledow (przeskakuja zdania tzn. mowia cos po polscu i calkiem inna rzecz po portugalsku jakby przeskakiwali) ale przynajmiej ma wymowe (jedyny plus).

moze jakas stronka z mp3 wymowa portugalskiego ??

bylbym dzwieczny jak dzwon koscielny

Pozdrawiam

Mattin
no ja kupiłem sobie w empiku w wawie na początku rozmówki z CD żeby obczaić wymowę. I w jednym miejscu, rzeczywiście był przeskok. Ale ogólnie jestem z nich zadowolony. Najlepiej zgrać sobie to na mp3 potem na jakiegoś przenośnego playera i jak naczęściej odtwarzać. Grunt to osłuchać się z wymową. Najlepiej słuchać w środkach komunikacji bo i tak się nie ma nic wtedy do roboty.
Jesli chodzi o stronki z portugalskimi to tu jest pelno linkow:

http://www.languagecourse.net/online-language-course/out.php3?site=1[tel]
taaaa...to chyba ta sama ksiazka i nawet tez to zrzucilem na mp3 zeby przesluchiwac.... jak na razie to zasnolem kilka razy..... ta kobietka fajnie mowi po portugalsku..... ;-)))))

dzieki za linka, przejrze

pozrowionka

mattin
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa