Empik Katowice

Temat przeniesiony do archwium.
czesc
mam do was pytanko. zastanawiam sie nad rozpoczeciem nauki w empiku w katowicach. co sadzicie o uczacych tam lektorach: babce i facecie? kto z nich ma lepsze podejscie i lepiej uczy??
prosze o odpowiedz
pozdrawiam
a może jednak skusiłabyś się na inną szkołę. Nie znam ani babki ani faceta ale wydaje mi się że są ciekawsze i tańsze (o wysokim standardzie) szkoły w Katowicach
a jaka szkole bys mi polecil ??
Ja osobiście poleciłbym Porto Alegre, choćby dlatego że to jest szkoła, która specjalizuje się tylko w hiszpańskim i portugalskim.
Dzieki za podpowiedz, w przyszlym tygodniu sie tam przejade
pozdrawiam
a może znacie lektora portugalskiego w katowicach? Szukam możliwości indywidualnych zajęć - niedługa wyjeżdżam i b. zależy mi na czasie...
Piękny dialog, reklama jeszcze lepsza! A może jednak Empik, co?
Kto uczy w Porto Alegre - czy warto i nie moge namierzyć tej szkoły, mam na mysli lekcje wakacyjne, ceny
Hej

Nie wiem która filia Cię interesuje - Kraków czy Katowice. Najlepiej wejdź na ich stronę www.portoalegre.com.pl Tam są podstawowe informacje o kursach letnich i dane kontaktowe.
uczylam sie zarowno w empiku (z facetem) i w porto alegre. zdecydowanie moge polecic jednak porto alegre - przede wszystkim swietna atmosfera:)
to tam (w katowickim Empiku) uczą hiszpańskiego??? W sklepie się uczycie czy gdzie? Gdzie musiałbym się zgłosić jakbym chciał zacząć naukę?
Proszę o odpowiedź por favor.
Temat przeniesiony do archwium.